[ad_1]

“ما باید نگرانی های هر کشور آسیب دیده در شبه جزیره کره را متعادل کنیم.”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار Ye-Sun Moon = در طی یک تماس تلفنی در تاریخ 4 ، رهبران ایالات متحده و کره جنوبی در مورد حل مسئله هسته ای کره شمالی به اجماع رسیدند.

به گفته وزارت امور خارجه چین در تاریخ 4 ، سخنگوی وانگ وون بن در یک جلسه توجیهی منظم در طول روز گفت که “موضع چین در مورد مسئله شبه جزیره کره ثابت و روشن است.” تلاش برای دستیابی به ثبات طولانی مدت در شبه جزیره کره در اسرع وقت. ”

وانگ گفت: “در عین حال ، ما امیدواریم که توسعه روابط بین جمهوری قزاقستان و ایالات متحده به صلح ، ثبات ، توسعه و رفاه در منطقه کمک کند.”

سخنگوی وانگ موضع اصولی در مورد مسئله شبه جزیره کره ابراز داشت ، اما تخمین زده می شود که وی در مورد تقویت اتحاد بین جمهوری قزاقستان و ایالات متحده احتیاط کرده است.

پیش از این ، مون جائه این رئیس جمهور و جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده در اولین مذاکرات عادی بین ایالات متحده و جمهوری قزاقستان از زمان افتتاح رسمی دولت بایدن در چهارم ، در مورد حل مسئله هسته ای کره شمالی اتفاق نظر داشتند. رئیس جمهور بایدن انتظارات خود را برای تقویت روابط بین ایالات متحده و جمهوری قزاقستان ابراز داشت و دو رهبر تصمیم گرفتند توسعه اتحاد بین جمهوری قزاقستان و ایالات متحده را ادامه دهند.

در آن روز ، اجلاس سران آمریكا و RC 14 روز پس از افتتاح رسمی بایدن برگزار شد.

گفتگوها بین رئیس جمهور بایدن و رئیس جمهور چین شی جین پینگ هنوز انجام نشده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *