[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] چشم انداز کره شمالی. 2021.02.03. (عکس = اخبار کارگر)

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد که با جدایی رژیم کره شمالی از مردم کره شمالی سیاستی را ایجاد خواهد کرد ، روزنامه صدای آمریکا در تاریخ 5th گزارش داد.

یک مقام وزارت امور خارجه به صدای آمریکا گفت: “حتی اگر ما با رژیمی مانند کره شمالی مخالف باشیم ، از تلاش ها برای کاهش درد و رنج کره شمالی پشتیبانی می کنیم.” من همچنان از تلاش های بین المللی برای این منظور پشتیبانی می کنم. “

با این حال ، سرنخ “اگر کره شمالی آماده پذیرفتن این موضوع باشد” بود. پیش از این ، رژیم کره شمالی 50،000 تن برنج را که دولت کره جنوبی تصمیم گرفته بود از طریق سازمان جهانی غذا (WFP) پشتیبانی کند ، رد کرد.

یک مقام وزارت امور خارجه گفت: دولت ایالات متحده به شدت متعهد به ارتقا humanitarian کمک های بشردوستانه به فقیرترین کره شمالی است.

“این تلاشها در تلاشهای مستمر ما برای تسریع در تصویب کمیسیون در سال 1718 (لغو تحریم ها) از فعالیت سازمانهای سراسر جهان برای ارائه کمکهای نجات دهنده به کره شمالی مشهود است.”

نوامبر گذشته ، کمیته تحریم های شورای امنیت سازمان ملل برای کره شمالی ، دوره معافیت فعالیت های بشردوستانه را از 6 ماه به 9 ماه افزایش داد.

یک مقام وزارت امور خارجه آمریکا در پاسخ به این س ifال که آیا دولت جو بایدن قصد دارد کمک های غذایی به کره شمالی را که از سال 2012 به طور کامل قطع شده بود ، از سر بگیرد ، گفت: “ایالات متحده به شدت متعهد است که به فقیرترین کره شمالی کمک کند. “صدای آمریکا گفت که پاسخ تکرار شده و از پاسخ فوری جلوگیری شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *