[ad_1]

من قهرمان قدرتمندی نمی خواهم … اتهامات مردم به عنوان “جنسیت طلب”

پیوند_انتخابی
[Heihe = AP / Newsis]در تاریخ 26 ام ، سربازان ارتش آزادیبخش خلق هنگام تمرین انکار خود برای مقاومت در برابر سرما در هایهه ، استان هیلونگ جیانگ در شمال شرقی چین ، چشمهای خود را برگرداندند. 2015. 2. 27

[서울=뉴시스]گزارشگر یو سه جین = بی بی سی در روز چهارم گزارش داد که وزارت آموزش و پرورش چین پیشنهاد می کند مردان جوان در چین بیش از حد زنانه شده اند.

بسیاری از کاربران آنلاین پیام وزارت آموزش و پرورش را به عنوان جنسیت طلبانه انتقاد کرده اند. برخی معتقدند که هنرمندان مرد چینی مسئولیت خاصی دارند.

دولت چین مدتهاست که نگران این است که محبوب ترین مردان مرد چین دیگر مانند “قهرمانان جنگ” قدرتمند نیستند. رئیس جمهور شی جین پینگ ، که به عنوان یک هوادار متعصب فوتبال شناخته می شود ، مدت ها است که در تلاش است تا ستاره های بهتر ورزشی را ارتقا دهد.

وزارت آموزش و پرورش چین هفته گذشته از مدارس در همه سطوح خواست كه كلاسهای تربیت بدنی را كاملاً اصلاح كنند و در استخدام معلمان تربیت بدنی افزایش یابند و گفت: این امر از زنانه شدن جوانان زن جلوگیری می كند.

وزارت آموزش و پرورش در نامه ای به مدارس ، توصیه كرد كه از ورزشكاران بازنشسته و افراد دارای ورزش استخدام شود و از ورزشهای خاص مانند فوتبال “برای تقویت مردانگی دانش آموزان” استفاده فعال شود. در چین ، چنین توصیه هایی بسیار مهم است.

با این حال ، حتی قبل از انتشار نامه رسمی وزارت آموزش و پرورش ، نشانه هایی وجود داشت که چنین اقدامی را نشان می داد. در ماه مه سال گذشته ، رئیس ارشد مشاور ارشد چین گفت بسیاری از مردان جوان در چین “ضعیف ، ترسو و از خود راضی هستند.” “چاره ای نیست جز این که توسعه را در معرض خطر قرار دهد.”

وی گفت: بیشتر پسران چینی تا حدودی به دلیل محیط خانواده ای است که مادران و مادربزرگ های آنها پرورش داده اند. وی همچنین افزود محبوبیت روزافزون برخی از هنرمندان مرد به این معنی است که بسیاری از کودکان دیگر نمی خواهند “قهرمان جنگ” باشند و مدارس باید نقش بیشتری در کمک به جوانان چینی در داشتن آموزش متعادل داشته باشند.

اکثر چینی ها نسبت به نامه رسمی وزارت آموزش منفی هستند. بسیاری از چینی ها با عصبانیت در شبکه های اجتماعی پیام وزارت آموزش و پرورش را به جنسیت طلب بودن متهم می کنند.

یکی از کاربران Weibo پرسید ، “آیا اکنون زنانه سازی اصطلاحی توهین آمیز است؟” کاربر دیگری گفت: “مردان نیز انسان هستند. احساسی ، خجالتی ، نرم ، این یک ویژگی انسانی است.” کاربر دیگری گفت: “مردان از چه چیزی می ترسند؟ این همان زنان است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *