[ad_1]

درجه عفونت به 0.07٪ کاهش می یابد … حتی اگر مسری باشد ، علائم خفیف است ، بنابراین نمی تواند به شدت توسعه یابد.

پیوند_انتخابی
[예루살렘=AP/뉴시스]روز چهارم (به وقت محلی) افراد ماسک دار منتظر واکسیناسیون در مرکز واکسن کرون 19 در اورشلیم ، اسرائیل هستند. تعداد تاج های تاج دار 19 مورد تایید شده در اسرائیل 44 2187 و تعداد کشته شدگان 3433 است. 2021.01.04.

[서울=뉴시스]خبرنگار یو سه جین = از زمان واکسیناسیون در اسرائیل ، عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در میان افراد بالای 60 سال به طور قابل توجهی کاهش یافته است و حتی اگر آلوده باشد ، علائم جدی را نشان نمی دهد ، بنابراین نشان داده شده است BBC در اول (به وقت محلی) گزارش داد تا در مبارزه با کرونا 19 موثر باشد.) گزارش شده است.

کاهش عفونت کرونا 19 به ویژه در میان افراد مسن بسیار محسوس است ، به نظر می رسد دلیل این امر سالخوردگی سالمندان در واکسیناسیون بیشتر بوده است.

در حال حاضر اعتقاد بر این است که کاهش قابل توجه عفونت COVID-19 در اسرائیل به دلیل اقدامات محدود کننده نیست ، بلکه به دلیل م vaccثر بودن واکسیناسیون است.

طبق گزارش وزارت بهداشت اسرائیل (MH) ، از مجموع 74385 فرد بالای 60 سال که واکسیناسیون دوم را انجام داده اند ، فقط 531 نفر آزمایش COVID-19 مثبت را نشان داده اند که میزان عفونت آن 0.07٪ است. علاوه بر این ، در میان کسانی که آزمایش مثبت داشتند ، فقط 38 نفر با علائم خفیف یا شدید در بیمارستان بستری شدند و فقط درصد بسیار کمی از بیماران آلوده علائم بیماری را نشان دادند.

وزارت بهداشت گفت که از نزدیک به 1 میلیون نفر که واکسیناسیون دوم را انجام داده اند (74385 نفر از افراد 60 ساله یا بیشتر) ، فقط سه نفر فوت کرده اند. اعتقاد بر این است که متوفی قبل از ایمن سازی زودتر به آن آلوده شده است.

قبل از عملی شدن واکسن ، بیش از 7000 نفر به عنوان آلوده ثبت شده بودند و تعداد افرادی که علائمی از خفیف تا شدید را نشان می دادند کمی کمتر از 700 نفر بود و فقط 307 نفر فوت کردند.

وزارت بهداشت همچنین گفت که عفونت و بیماری کرونر قلب 19 از 14 روز پس از اولین واکسیناسیون همچنان کاهش می یابد و به نظر می رسد این واکسن تنها دو هفته پس از واکسیناسیون اثر محافظتی داشته باشد.

بیشترین کاهش در میزان عفونت 7 روز پس از واکسیناسیون دوم رخ داده است ، اما این به تنهایی نمی تواند نتیجه گیری کند که تصمیم انگلستان برای به تعویق انداختن واکسیناسیون دوم اشتباه بوده است.

جمعیت اسرائیل حدود 9 میلیون نفر است که از این تعداد حدود 5 میلیون نفر واکسیناسیون اولیه واکسن را انجام داده اند و حدود 1 میلیون نفر واکسیناسیون دوم را انجام داده اند.

اسرائیل گفته است که هنوز به نتیجه قطعی در مورد اینکه آیا واکسیناسیون به طور کامل از شیوع کرونا 19 جلوگیری می کند ، نرسیده است. حتی به کسانی که واکسینه شده اند هنوز هم توصیه می شود فاصله اجتماعی داشته باشند و ماسک بزنند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *