[ad_1]

از این هفته ، واکسیناسیون علیه 5 میلیون نفر بالای 70 سال و گروه های پزشکی مسن و مسن تر انجام شده است

پیوند_انتخابی
[그레이터맨체스터=신화/뉴시스]روز هفتم (به وقت محلی) ، زنی 99 ساله سوار اتومبیل شد و دوز دوم واکسن Pfizer را در یک مرکز واکسیناسیون در مرکز تفریحی هاید در منچستر بزرگ ، انگلیس داد. 2021.01.08.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = دولت انگلیس تعداد افرادی را که در برابر عفونت ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) واکسینه شده اند از ساکنان موجود در خانه سالمندان و افراد بالای 80 سال به کسانی که تعداد آنها افزایش یافته است ، گسترش داده است. 70 سال یا بیشتر و افرادی که از نظر پزشکی آسیب پذیر هستند.

به گزارش بی بی سی در هجدهم (به وقت محلی) ، انگلیس واکسیناسیون 5 میلیون نفر بالای 70 سال و از نظر پزشکی آسیب پذیر را از این هفته آغاز می کند.

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون گفت این اقدام “مرحله مهمی” برای واکسیناسیون در انگلیس است.

بی بی سی توضیح داد ، تا به امروز ، در کل 380 نفر یک دوز واکسن کرونا 19 را در انگلیس دریافت کرده اند که این بیشتر از موارد تایید شده تجمعی در انگلیس است (حدود 3.4 میلیون نفر).

دولت انگلیس قصد دارد تا اواسط ماه فوریه واکسیناسیون را برای چهار گروه اولویت دار تکمیل کند. چهار گروه اولویت حدود 15 میلیون نفر هستند ، از جمله ساکنان و کارکنان خانه های سالمندان 80 ساله و بالاتر و بهداشت و درمان خط اول 70 و بالاتر و افراد آسیب پذیر پزشکی.

دولت با توجه به اینکه واکسیناسیون برای دو گروه اول تا حدی پیشرفته بود ، تصمیم گرفت واکسیناسیون را به اهداف اولویت بعدی گسترش دهد.

نادیم جه وی ، معاون واکسیناسیون انگلیس ، در همان روز در رادیو بی بی سی ظاهر شد و سیاست گسترش اهداف واکسیناسیون به گروه های بالای 70 سال و گروه های آسیب پذیر پزشکی را توضیح داد. آشکار شد

وی همچنین گفت اطمینان دارد که می تواند به هدف دولت واکسیناسیون هر 15 میلیون از چهار گروه برتر تا اواسط ماه فوریه برسد.

بعلاوه ، وی در همان روز در مصاحبه ای با بی بی سی گفت که تهیه واکسن برای کارگران در معرض خطر آلودگی به کرونا 19 مانند معلمان و افسران پلیس قبل از بزرگسالان را در نظر خواهد گرفت.

در همین حال ، طبق گزارش World O Meter ، سایت بین المللی آمار کرونا 19 ، تعداد تجمعی موارد تاج 19 در انگلستان تاکنون 3.39 میلیون نفر بوده است و تعداد تلفات انباشته 8 9200 نفر است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *