[ad_1]

ما 9 میلیون بار دیگر هم ارائه داده ایم … قرارداد اصلی 50٪ مقدار

پیوند_انتخابی
[브뤼셀=AP/뉴시스] اورزولا فون در راین (راست) ، رئیس اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ، در سی و یکمین (به وقت محلی) گفت. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان: اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در سی و یکمین (به وقت محلی) اعلام کرد که واکسن جدید ویروس کرونا برای AstraZeneca (کرونا 19) ، که می تواند در سه ماهه اول ارائه شود ، به 40 میلیون دوز افزایش یافته است.

ماه گذشته ، AstraZeneca زمانی اعلام کرد که در سه ماهه اول 31 میلیون دوز واکسن به اتحادیه اروپا تحویل می دهد.

به گفته بی بی سی ، urzula von der Ryan ، نماینده اتحادیه اروپا در همان روز در توییتر خود نوشت: “در سه ماهه اول ، AstraZeneca تصمیم گرفت 9 میلیون دسته بیشتر از پیشنهاد هفته گذشته ارائه دهد. در کل 40 میلیون دسته. “من ادامه دادم. ”

وی گفت: “تحویل (واکسن) یک هفته قبل از پیش بینی آغاز می شود.”

با این حال ، این تنها نیمی از 80 میلیون سری است که AstraZeneca در ابتدا تصمیم به تحویل آن گرفت.

در آگوست سال گذشته ، اتحادیه اروپا قراردادی را برای تأمین 300 میلیون تا 400 میلیون دوز واکسن Crown 19 به ارزش 366 میلیون یورو با AstraZeneca امضا کرد.

AstraZeneca موافقت کرد که طبق یک قرارداد 80 میلیون دوز واکسن را در سه ماهه اول به اتحادیه اروپا برساند ، اما دو هفته پیش مشکلی در کارخانه های تولید واکسن در هلند و بلژیک وجود داشت و این باعث کاهش عرضه آن می شود.

بر این اساس ، اتحادیه اروپا یک سری جلسات با AstraZeneca برگزار کرد و در مورد محتوای قرارداد تأمین واکسن و انجام تعهدات خود ادامه داد و با حمله به کارخانه بلژیک پاسخ تندی داد.

گاردین در مورد درگیری بین منابع واکسن اتحادیه اروپا و AstraZeneca گفت: “ارائه واکسن های اضافی به اروپا احساس آرامش بخشیده است. با این حال ، به شما یادآوری می کنیم که شرکت های دارویی هنوز در مقایسه با کشورهای ثروتمند مانند ایالات متحده از اولویت های تأمین واکسن عقب هستند. ، این یک کار ناجور بود.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *