[ad_1]

قبل از تعطیلات سال نو میلادی ، هدف واکسیناسیون 50 میلیون نفر کمتر از نصف بود

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스] در روز دوم در یک م institutionسسه خاص در پکن ، چین ، یک مرد واکسن جدیدی را علیه عفونت ویروس کرونا (Corona 19) ، تولید شده توسط Sinopharm (گروه دارویی چین) ، واکسینه کرد. در اولین روز سال جدید ، چین واکسیناسیون کرونا 19 را آغاز کرد که توسط شرکت داروسازی آن Sinopharm راه اندازی شد و فقط در دو روز 70000 دوز فقط در پکن داده شد. 01/04/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = چین 24 میلیون دوز واکسیناسیون را در میان کمبود واکسن برای عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در کشورهای مهم جهان انجام داده است.

به گزارش تلویزیون مرکزی چین (سی سی) در سی و یکم ، سو وونبو ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های چینی (CDC) ، در یک کنفرانس خبری درباره سیستم قرنطینه مشترک به ریاست شورای دولت گفت: “ما واکسیناسیون را علیه گروه های پرخطر از محیط زیست در دسامبر سال گذشته و تاکنون جمع شده اند. تعداد واکسیناسیون بیش از 24 میلیون واکسن بود. ”

مقامات بهداشتی چین اعلام کرده اند که 50 میلیون گروه پرخطر را قبل از تعطیلات سال نو میلادی (11 تا 17 فوریه) تلقیح می کنند.

بعضی از ناظران می گویند رسیدن به هدف تلقیح 50 میلیون نفر قبل از تعطیلات سال نو میلادی آسان نیست.

در همین حال ، نگرانی هایی ابراز شده است که گسترش مجدد کرونا 19 در مقیاس گسترده می تواند ناشی از تغییر سال جدید قمری باشد ، زیرا موارد تایید شده جدید همچنان در مناطقی مانند استان جیلین و استان هیلونگ جیانگ ظاهر می شوند.

با توجه به این ، مقامات حرکت را کنترل نمی کنند ، اما خویشتنداری داوطلبانه را تشویق می کنند.

اداره هواپیمایی کشوری تصمیم گرفت از هزینه بازپرداخت یا تغییر بلیط در دوره چون یون چشم پوشی کند و اداره راه آهن همچنین با تصویب اقدامی از هزینه تعویض بلیط قطار چشم پوشی کرد.

برخی از دولت های محلی حتی در صورت عدم بازگشت کارگران از مناطق دیگر به خانه به آنها تسلیت گفته اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *