[ad_1]

بلومبرگ “26.5 میلیون نفر بیش از دوز اول … 26.2 میلیون نفر با تأیید تجمعی”
“تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور هنوز زیاد است” … نگرانی ها در مورد جهش همچنان ادامه دارد

پیوند_انتخابی
[밸리스트림=AP/뉴시스]در 21 (به وقت محلی) در بیمارستان جریان طولانی لنج آیلند ولی در جریان استریم ، نیویورک ، یک کارگر پزشکی واکسن Corona 19 مودنا را واکسینه کرد. 20/12/2020

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-Ye Lee = تعداد افراد واکسینه شده علیه ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در ایالات متحده از تعداد موارد تایید شده بیشتر است.

اخبار بلومبرگ در تاریخ 1 (به وقت محلی) گزارش داد که حدود 26.5 میلیون نفر در ایالات متحده اولین یا آخرین واکسیناسیون Crown 19 خود را بعد از ظهر تکمیل کردند ، با استناد به داده های جمع آوری شده از سیستم ردیابی واکسن خود.

طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز ، از زمان انتشار اولین تاج تأیید شده 19 در ایالات متحده در مارس گذشته ، مجموع موارد تایید شده 26.2 میلیون نفر است.

بلومبرگ تأکید کرد که بیشتر از تعداد موارد تایید شده آمریکایی ها حداقل یک بار واکسینه شده اند و تأکید کرد که این هنوز یک نقطه عطف امیدوار کننده در مبارزه برای پایان دادن به همه گیری (همه گیر جهانی) است.

اسرائیل ، انگلستان و امارات متحده عربی (امارات) شایعاتی را مبنی بر اینکه تعداد واکسیناسیون بیش از موارد تایید شده قبل از ایالات متحده است ، اعلام کرده اند.

جی باتلر ، معاون مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) گفت: “این یک روند دشوار است ، اما تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور هنوز زیاد است.” “اگر یک بیماری همه گیر وجود داشته باشد ، مردم مایل به فروش آن هستند.”

مقامات بهداشتی ایالات متحده نگرانند که شیوع ویروس کرونا ، که در آفریقای جنوبی و غیره ظاهر شده است ، دوباره گسترش یابد ، منفجر شود.

مقامات مهم بهداشتی ، مانند آنتونی پوچ ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، که قرنطینه COVID-19 را اداره می کند ، گفتند که هدف آنها “مصونیت جمعی” در 70-85٪ از کل جمعیت ایالات متحده است (حدود 330 میلیون نفر) مردم).)

ایالات متحده از اواسط دسامبر سال گذشته دو واکسن را از شرکت دارویی آمریکا Pfizer و Bioentech آلمان و شرکت دارویی آمریکایی Modena واکسینه کرده است.

کمبود واکسن ، عدم هماهنگی در برنامه ریزی و سردرگمی در مورد دریافت کنندگان اولویت دار هنوز هم به عنوان مشکلات ذکر شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *