[ad_1]

برای تأیید از سازمان غذا و داروی ایالات متحده اقدام کنید … سوم پس از Pfizer Modena
FDA “برنامه ریزی شده برای جلسه در تاریخ 26 … بررسی در اسرع وقت”
اثر پیشگیرانه 66٪ … انتظار دارید “بازی برای تغییر بازی” با یک دوز باشد

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] واکسن COVID-19 جانسون و جانسون (جانسن). 29 ژانویه 2021

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-ye Lee = شرکت داروسازی Johnson & Johnson (جانسن) ایالات متحده متقاضی تصویب اضطراری (EUA) واکسن ویروس کرونا (Corona 19) جدید در ایالات متحده است.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در تاریخ چهارم (به وقت محلی) اعلام کرد که جلسه کمیته مشورتی واکسن ها و داروهای بیولوژیکی (VRBPAC) را در تاریخ 26 ام برگزار کرد تا در مورد کاربرد یانسن برای واکسن Corona 19 EUA بحث کند.

VRBPAC یک نهاد مستقل مشاوره ای FDA است. وقتی کمیته تصمیم می گیرد که واکسن را توصیه کند ، FDA ظرف چند روز واکسن را تأیید می کند.

FDA گفت که نمی تواند دقیقاً مدت زمان بررسی را پیش بینی کند ، اما “در اسرع وقت” داده های درخواستی را بررسی می کند.

پس از تأیید ، ایالات متحده در مجموع سه واکسن علیه COVID-19 تهیه می کند. ایالات متحده از دسامبر سال گذشته دو واکسن تولید شده توسط شرکت های دارویی آمریکایی Pfizer و Bioentech آلمان و شرکت دارویی Modena آمریکا را واکسینه کرده است.

در مورد Pfizer ، modder یا واکسن ، FDA EUA را ظرف یک روز از توصیه و توزیع بلافاصله کمیته مشاوره تصویب کرد.

جانسون و جانسون پنج روز قبل از آن برای واکسن کرونا 19 که در داخل با FDA ساخته شده بود ، به EUA مراجعه کردند.

پل استوفلز ، دانشمند ارشد Johnson & Johnson ، در بیانیه ای گفت: “دوز واحد واكسن COVID-19 كه ما آزمایش كردیم گامی اساسی در جهت پایان دادن به همه گیری (همه گیر جهانی) است.”

جانسون و جانسون قصد دارند توزیع واکسن کرونا 19 را پس از تأیید آغاز کنند. استوفلز گفت: “ما آن را در اسرع وقت در دسترس عموم قرار خواهیم داد.”

اثر پیشگیرانه واکسن جانسون و جانسون 66٪ است که از سطح 95٪ Pfizer ، Moder یا واکسن کمتر است. با این حال ، بر خلاف واکسن های دیگر که به فواصل زمانی به دو واکسیناسیون احتیاج دارند ، انتظار می رود که به یک “بازیکن تغییر دهنده” تبدیل شود زیرا فقط یک بار مورد حمله قرار می گیرد و توزیع و ذخیره آن آسان است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *