[ad_1]

پیوند_انتخابی
[레이던=AP/뉴시스]در سپتامبر سال 2020 ، یک محقق از موسسه تحقیقات جانسون و جانسون در لیدن ، هلند ، واکسن جدیدی را علیه عفونت ویروس کرونا آزمایش کرد (کرونا 19). 29.01.2021.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = دولت تایلند در تاریخ دوم اعلام کرد که در حال درخواست استفاده اضطراری از واکسن جدید علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) است که توسط شرکت داروسازی آمریکایی Johnson & Johnson (J&J) ساخته شده است.

به گفته بانکوک پست و دیگران ، مقامات بهداشتی تایلند اعلام کرده اند که J&J از اواخر ماه گذشته در مراحل درخواست تأیید واکسن corona19 بوده و مدارک لازم را ارائه می دهد.

مقامات بهداشت توضیح دادند که J&J در نظر دارد مجوز بازاریابی را ظرف 30 روز از ارائه تمام اسناد لازم بررسی کند.

هنگامی که J&J برای استفاده اضطراری در تایلند تأیید می شود ، این سومین بار پس از واکسنی است که به طور مشترک توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد در انگلستان و Synovac Biotech در چین تولید شده است.

سازمان غذا و داروی تایلند (FDA) ماه گذشته استفاده اضطراری از واکسن AstraZeneca را یک سال تأیید کرد.

مقامات بهداشتی توضیح داده اند که 50،000 دوز AstraZeneca و 200،000 دوز Synovac به عنوان اولین دوز در این ماه می رسد.

پیش از این ، J&J اعلام کرده بود که واکسن تولید شده در بیست و نهم ماه گذشته ، 66٪ اثر پیشگیری در آزمایشات بالینی را نشان می دهد.

در نتیجه آزمایشات بالینی که در ایالات متحده ، آمریکای لاتین و آفریقای جنوبی روی 43000 نفر انجام شد ، به ترتیب از 72٪ ، 66٪ و 57٪ جلوگیری شد و میزان درمان بالا ، 85٪ برای بیماران شدید بود.

موارد تایید شده تجمعی کرونا 19 در تایلند در تاریخ 2 دوم در ساعت 6:30 بعد از ظهر (KST) به 2544 مورد رسید که از این تعداد 79 نفر تاکنون فوت کرده اند.

تاکنون واکسن COVID-19 ارائه شده توسط تایلند 26 میلیون دوز AstraZeneca و 2 میلیون دوز Sinobag است.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *