[ad_1]

وعده “کمک مالی 110 میلیاردی کسب شده در 5 سال”

پیوند_انتخابی
[펄=AP/뉴시스] فروشگاه وال مارت در پرل ، می سی سی پی ، در تاریخ 31 مارس سال گذشته (به وقت محلی). 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = وال مارت ، بزرگترین خرده فروش در ایالات متحده ، تصمیم گرفت 14.3 میلیون دلار (حدود 15.9 میلیارد دلار کسب شده) به طیف وسیعی از فعالیت ها برای مبارزه با تبعیض نژادی کمک کند.

براساس CNBC در تاریخ 1 (به وقت محلی) ، وال مارت و بنیاد وال مارت اعلام کرده اند که 14.3 میلیون دلار به 16 سازمان غیر انتفاعی کمک خواهند کرد.

این کمک ها برای ارائه اطلاعات در مورد واکسن ویروس کرونا (کرونا 19) به جوامع رنگی و کاهش بار بازپرداخت وام های دانشجویی در دانشگاه های سیاه استفاده می شود.

هدف همچنین فراهم آوردن فضای مناسب اینترنت برای دانش آموزان حاضر در کلاسهای از راه دور بود.

این کمک مالی بخشی از تعهد اهدا 100 میلیون دلار (حدود 110 میلیارد دلار درآمد) طی 5 سال برای کمک به ریشه کن کردن تبعیض نژادی در ایالات متحده است.

این اعلامیه پس از آن صورت گرفت که پلیس ماه ژوئیه گذشته جورج فلوید ، یک سیاه پوست محافظت نشده را له و کشته کرد.

بسیاری از شرکت ها ، از جمله وال مارت ، متعهد شده اند که از این حادثه کمک های ضد نژادپرستی انجام دهند.

CNBC گفت كه اهدای كمك با توجه به موقعیت وال مارت در شركتهای آمریكایی مهم بوده است. وال مارت بزرگترین کارفرما و خرده فروش در آمریکا است. مدیر عامل شرکت Wal-Mart داگ مک میلان میزگرد کسب و کار مدیران عامل شرکت های بزرگ آمریکایی را رهبری می کند.

براساس گزارش تنوع وال مارت ، 21 درصد از 1.5 میلیون کارمند وال مارت در ایالات متحده سیاه پوست هستند. وقتی به سطح بالاتری می روید ، سهم رنگین پوستان کاهش می یابد. سیاه پوستان به ترتیب 12 و 7 درصد از مدیران را نشان می دهند.

وال مارت برای اطمینان از تنوع نژادی در ماه های اخیر برای تغییر تلاش کرده است. وال مارت به ائتلاف One Ten پیوست ، یک گروه شرکت های آمریکایی که قول می دهد طی 10 سال آینده 1 میلیون سیاه پوست را آموزش و استخدام کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *