[ad_1]

سندرز “مدل تجاری وال استریت اشتباه است … من باید صندوق های غیرقانونی حراج را بررسی کنم”

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스]فروشگاه توقف بازی در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا در تاریخ 28 ژانویه. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = سناتور دموکرات ایالات متحده الیزابت وارن ، معروف به اصطلاح “درو تاریک وال استریت” ، مقامات مالی را به تحقیق در مورد حادثه GameStop فراخواند.

وارن ، نماینده مجلس ، در مصاحبه با CNN’s State of the Union در سی و یکم (به وقت محلی) گفت: “آنچه برای GameStop اتفاق افتاد یادآوری اتفاقاتی است که در وال استریت برای چندین سال اتفاق افتاد” و گفت که این یک بازی دستکاری شده است. “

در اوایل هفته گذشته در بازار سهام ایالات متحده ، قیمت سهام خرده فروش بازی های ویدیویی GameStop به دلیل خریدهای فشرده توسط سرمایه گذاران منفرد ، در پنج روز کاری بیش از سه برابر جهش کرد. این ارزش به عنوان خرید مجدد فروش کوتاه ارزیابی شد و توسط سرمایه گذاران منفرد و صندوق های سرمایه گذاری تامینی ارزیابی شد.

وارن گفت: “واقعیت این است كه بسیاری از شركت های بزرگ مانند صندوق های تامینی مانند بازارهای ناكارآمد را دوست دارند.” آنها توانایی دستكاری در بازارهایی را دارند كه سرمایه گذاران فردی از دست می دهند و پول بیشتری پس می گیرند.

وی اظهار داشت: ما به بازاری شفاف ، مسطح و باز برای سرمایه گذاران منفرد نیاز داریم.

سناتور برنی سندرز ، که به همراه وارن یکی از رهبران لیبرال در اردوگاه دموکرات های آمریکا است ، در مصاحبه با ABC’Disweek گفت: “من مدت ها اعتقاد داشتم که مدل تجاری وال استریت اشتباه است.” شما باید آن را بررسی کنید. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *