[ad_1]

پیوند_انتخابی
【Gelsenkirchen (آلمان) = AP / Newsis】 در 15 نوامبر 2018 در Gelsenkirchen ، آلمان ، صفحه تلفن همراه نمادهای Facebook و WhatsApp را نشان می دهد. دانشگاهیان و حقوقدانان هندی که حساب های واتس اپ خود را باز کرده اند مورد حمله قرار گرفته و دولت نخست وزیر نارندرا مودی را به هک تلفن آنها متهم کرده اند. 2019.11.5 ·

[서울=뉴시스] گزارشگر Jaewoo Lee = برنامه پیامرسانی “WhatsApp” اشتراک اطلاعات کاربران را با فیس بوک از شرکت مادر در 15 مه به تأخیر انداخت. WhatsApp در ابتدا قصد داشت اطلاعات کاربران را با فیس بوک به اشتراک بگذارد زیرا در 8 ماه آینده سیاست حفظ حریم خصوصی خود را تغییر داد.

براساس CNBC در تاریخ هفدهم (به وقت محلی) ، WhatsApp در پانزدهم در وبلاگ خود گفت: “هیچ حسابی در تاریخ 8 ماه آینده تعلیق یا حذف نخواهد شد.”

در مورد مشاهده اینکه WhatsApp اطلاعات بیشتری از جمله پیام با Facebook را به اشتراک می گذارد ، “نه WhatsApp و نه Facebook نمی توانند پیام های شخصی را ببینند زیرا WhatsApp از فناوری رمزگذاری انتها به انتها استفاده می کند.” حتی اگر سیاست تغییر کند ، هیچ چیز تغییر نمی کند. “

وی درباره معرفی خدمات تجاری گفت: روش جمع آوری و استفاده از داده ها به صورت شفاف ارائه می شود. “در تاریخ 15 ماه مه ، به مشتریان امکان داده می شود تا خط مشی را مرور کنند تا زمانی که گزینه تجاری جدیدی در دسترس باشد.”

در آن زمان ، WhatsApp اعلام کرد که با Facebook ، یک بستر اطلاعاتی جداگانه برای اطلاعات کاربر ، ادغام شده و از نگرش “اگر نمی خواهید یکپارچه شوید ، حساب خود را حذف کنید” ، و وضعیتی وجود دارد که کاربران شورشی به سایر برنامه های پیام رسانی مانند تلگرام و سیگنال.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.