[ad_1]

پیوند_انتخابی
[홍콩=AP/뉴시스]در روز 24 ام (به وقت محلی) در مدرسه ای در هنگ کنگ ، دانش آموزان نقابدار خود را برای شرکت در آزمون ورودی (DSE) آماده می کنند تا از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید جلوگیری کنند (کرونا 19). 20/4/2020

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = مقامات هنگ کنگ با ارائه رهنمودهایی برای آموزش محتوای قانون ایمنی ملی (قانون امنیت هنگ کنگ) که در ژوئن گذشته در مدارس در شش سالگی اجرا شد ، به شدت واکنش نشان می دهند.

دونگ مانگ و همکاران آنها در تاریخ 5 گفتند که اداره آموزش و پرورش منطقه ویژه هنگ کنگ دستورالعمل های پایان روز را برای آموزش افراد بالای 6 سال در مورد مداخلات خارجی و حذف رژیم صادر کرده است ، که توسط قانون امنیتی ممنوع است.

رسانه ها خاطرنشان كردند كه رهنمودهای دفتر آموزش و پرورش هدف اصلاحات اجتماعی در هنگ كنگ است ، جایی كه اعتراضات و فعالیت های دموكراتیك سازی مانند ح.ک.چ در حال رونق است.

در این رهنمودها آمده است: “امنیت ملی از اهمیت بالاتری برخوردار است. معلمان نباید با آن به عنوان یک موضوع بحث برانگیز برخورد کنند.” “این مسئولیت مردم است که از امنیت ملی محافظت کنند و امنیت ملی قابل بحث و مصالحه نیست. باید به روشنی آموزش داده شود.”

برای آموزش آوازهای ملی و چگونگی “گوش دادن با احترام” و همچنین آموزش پلیس و ارتش آزادیبخش خلق به عنوان آژانس دفاع از هنگ کنگ ، راهنمایی هایی در مدارس ابتدایی ارائه شد.

بعلاوه ، در این دستورالعمل ها لازم است چهار عمل تعریف شده در قانون امنیت ملی ، مانند تقسیم ملی و تروریسم ، به وضوح شناخته شوند.

در مورد مدارس متوسطه ، چالش ها و فرصت های پیش روی چین در جامعه جهانی. طبق قانون امنیت ملی چهار جنایت مرتکب شده است.

این رهنمودها ، برنامه درسی غیر از مدارس دولتی برای مدارس بین المللی (مدارس بین المللی) و مدارس خصوصی را به رسمیت می شناسد ، اما لازم است که مفهوم امنیت ملی به وضوح اعمال شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *