[ad_1]

اولین دوز کارکنان بهداشت AIIMS است
مودی التماس می کند “از شایعات مربوط به نگرانی های واکسن فاصله بگیرید”

پیوند_انتخابی
[하이데라바드=AP/뉴시스]روز شانزدهم در یک بیمارستان دولتی در حیدرآباد ، هند ، کارکنان بهداشت در انتظار دریافت واکسن برای عفونت ویروس کرونا هستند (کرونا 19). امروز هند بزرگترین پروژه واکسیناسیون جهان را آغاز می کند. 2021.1.16.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین جونگ وون = هند ، کشوری با جمعیت 1.38 میلیارد نفری ، بزرگترین پروژه جدید واکسیناسیون ویروس کرونا در جهان (کرونا 19) را در شانزدهم (به وقت محلی) در جهان آغاز کرده است.

طبق رسانه های محلی مانند هندوستان تایمز و NDTV ، هند در آن روز رسماً واکسیناسیون کرونا 19 را آغاز کرده است.

اولین واکسن به مانیش کومار 33 ساله تزریق شد که به مدت 8 سال به عنوان مدیر بهداشت در انستیتوی پزشکی هند (هند) کار کرد. کادر پزشکی و کادر پزشکی AIIMS و به دنبال آن واکسیناسیون انجام می شود.

واکسیناسیون گفتند که آنها برای افرادی که نگران واکسن هستند داوطلب شده اند و همه باید واکسن دریافت کنند.

نخست وزیر نارندرا مودی تحت سیاست اولین واکسیناسیون 10 میلیون کارگر بهداشت واکسن دریافت نکرد.

هند قصد دارد اهداف واکسیناسیون را برای 20 میلیون نفر که قرنطینه در خط اول دارند مانند پلیس ، سربازان و مقامات دولتی بعد از کارگران پزشکی گسترش دهد. وی سپس قصد دارد تا ماه ژوئیه 270 میلیون نفر ، از جمله افراد 50 ساله و بالاتر و مبتلایان به بیماری های اساسی را واکسینه کند.

نخست وزیر مودی در آن روز با یک سخنرانی تصویری از آغاز واکسیناسیون استقبال کرد و خواستار جلوگیری از واکسیناسیون شد و گفت: “ما باید از شایعات ترس از واکسیناسیون دوری کنیم.”

وی همچنین بر نیاز به دو واکسن تأکید کرد. وی گفت: “بی تاب نباشید ، زیرا ممکن است مدتی طول بکشد تا اثر آن پس از واکسیناسیون دوم نمایان شود.

هند در حال حاضر استفاده اضطراری از واکسنهای موضعی AstraZeneca-Oxford و واکسنهای موضعی بیوتکنولوژی را تأیید کرده است.

براساس دانشگاه جان هاپکینز ، تاکنون 10.54 میلیون مورد تاج 19 در هند تایید شده است. این دومین مورد در جهان پس از 2.353 میلیون نفر است. تعداد کل کشته ها 152000 نفر ، سومین مورد در جهان است.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *