[ad_1]

“من نگران تولید موازی داده ها در داخل و خارج کاخ ​​سفید بودم …”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]هماهنگ کننده سابق دبورا بارکس ، که برای گروه کاری در مورد ویروس جدید ویروس کرونا در کاخ سفید (کرونا 19) کار می کرد ، در آوریل 2020 جلسات توجیهی را در کاخ سفید برگزار کرد. 2021.01.25.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = دبورا بارکس ، هماهنگ کننده سابق کارگروه ویروس کرونا در کاخ سفید در مورد ویروس کرونا (کرونا 19) ، فاش کرد که داده هایی که از دست او عبور نکرده است در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ ارائه شده است.

هماهنگ کننده سابق بورکس در مصاحبه با CBS Face the Nation در 24 ام (به وقت محلی) گفت: “یک جریان موازی داده وجود داشت که به طور شفاف در کاخ سفید استفاده نمی شد.” هماهنگ کننده سابق Burks ، به همراه آنتونی Pouch ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) ، به عنوان عنصر اصلی کاخ سفید Corona 19 TF خدمت می کردند.

بوركس گفت: “من رئیس جمهور را دیده ام كه ​​نمودارهایی را كه هرگز نساخته ام منتشر نمی كنند. من می دانم كه شخصی ، داخلی یا خارجی ، مجموعه ای از داده ها و نمودارهای موازی ایجاد كرده است.” این بدان معنی است که تهیه داده ها توسط کاخ سفید TF به طور شفاف انجام نشده است ، که منجر به پاسخ تاج 19 در ایالات متحده شده است.

وی شکایت کرد: “من نمی دانم چه کسی این کار را انجام داده است ، اما من اطلاعاتی را که ارسال کرده ام می دانم و می دانم که داده هایی که در دست رئیس جمهور است با اطلاعات من متفاوت است.”

وی همچنین پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آمریكا ، با واكنش خط مشی به كرونا 19 از این موضوع انتقاد كرد. وی خاطرنشان کرد که “بدترین زمان تجربه همه گیری سال انتخابات ریاست جمهوری است.

بوركس ، هماهنگ كننده سابق گفت: “برقراری ارتباط كاملاً حیاتی است كه همه آمریكایی ها با یك بیماری همه گیر روبرو هستند كه باید رفتار خود را تغییر دهد.” “اگر یک رهبر سیاسی بیانیه ای ارائه دهد که پاسخگوی نیازهای بهداشت عمومی نباشد ، این با پاسخ ما مغایرت دارد.”

وی در پاسخ به این سال که آیا کاخ سفید نظرات وی را به عنوان یک محقق سانسور کرده است ، با عجله پاسخ داد: “من نمی توانم مصاحبه ملی داشته باشم.” “وقتی سیستم ارتباطی کاخ سفید مرا رها نکرد ، من هم درخواست ترک نکردم.”

وی همچنین با اشاره به جلسات توجیهی کاخ سفید در مورد TF گفت: “من می دانم که او با نیت خیر شروع به اطلاع رسانی به مردم آمریکا کرد” و “این وسیله ای برای خاموش کردن مخالفان است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *