[ad_1]

اعتراض ملی پس از دستگیری رهبر مخالف ، ناوالنی
بیش از 600 نفر فقط در آخر هفته در مسکو دستگیر شدند
“ایالات متحده با نادیده گرفتن قوانین داخلی و آداب و رسوم دیپلماتیک ، اعتراضاتی را برانگیخته است

پیوند_انتخابی
[모스크바=AP/뉴시스]پلیس روسیه معترضی را که در اعتراض به خواستگاری آزادی الکسی ناوالنی رهبر مخالف در میدان پوشگین مسکو در برف برفی در روز 23 (به وقت محلی) شرکت کرده بود ، دستگیر کرد. چهره معترض دستگیر شده خونین است. در آن روز اعتراضاتی در شهرهای بزرگ روسیه برگزار شد و خواستار آزادی ناوالنی در سرمای منفی 50 درجه سانتیگراد شد و 3،454 معترض توسط پلیس دستگیر شدند. همسر نوالی جولیا نیز دستگیر شد. 2021.1.24

[서울=뉴시스] خبرنگار چا می ری: وزارت خارجه روسیه سفارت آمریکا در مسکو را در روز 23 (به وقت محلی) متهم کرد که با مداخله در تظاهرات غیرقانونی ضد دولتی در روسیه در امور داخلی دخالت کرده است.

طبق بیانیه وزارت امور خارجه روسیه ، سفارت ایالات متحده با نادیده گرفتن قوانین دیپلماتیک و داخلی روسیه ، گزارش های مربوط به پشتیبانی در سرویس شبکه اجتماعی (SNS) را برای اعتراضات غیرقانونی ضد دولتی در هر شهر روسیه در حال انتشار است.

این بیانیه آنها را به “اعلام ریاکاری اعتراضات مسالمت آمیز ، اما تشویق رفتارهای خشونت آمیز و حتی سازمان دهندگان اعتراض ، با سوly استفاده از خردسالان بسیج می کند” متهم کرد.

وزارت خارجه روسیه تأکید کرده است که هرگونه اقدام دیپلمات های آمریکایی در تشویق تظاهرات خشونت آمیز با خشونت در نهایت به شکست منجر خواهد شد و تنها پیامدهای منفی برای روابط ایالات متحده و روسیه برجای خواهد گذاشت ،

بیانیه دولت روسیه پس از اعتراض غیرقانونی در بسیاری از شهرهای کشور مبنی بر آزادی رهبر مخالف الکسی ناوالنی صادر شد که پس از بازگشت به کره دستگیر شد.

طبق گفته مقامات محلی در وزارت کشور روسیه در مسکو ، در آخر هفته آخر هفته مسکو ، بیش از 4000 نفر در میدان پوشکین نزدیک کرملین دیدار و اعتراض کردند.

دولت دولتی TASS گزارش داد که در جریان اعتراضات در مسکو بیش از 600 نفر توسط پلیس دستگیر شدند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *