[ad_1]

5 معترض سرکوب شدند ، 3 نیروی امنیتی در جریان نامزدی زخمی شدند
محاصره دولت لبنان تا 8 فوریه
شهروندان به این تمدید اعتراض دارند

پیوند_انتخابی
[베이루트=AP/뉴시스]در یازدهم (به وقت محلی) ، شهروندان برای تهیه مواد غذایی در یک سوپرمارکت در بیروت ، پایتخت لبنان خرید می کنند. شهروندان به سوپرمارکت ها سرازیر می شوند در حالی که دولت لبنان در مورد احتمال ایجاد محاصره ملی پس از موج تاج اظهار نظر می کند 19. همچنین نگرانی هایی بیان شده است که تعداد افرادی که مایل به خرید چنین چیزهایی هستند می توانند کرونا 19 را بیشتر گسترش دهند. 2021.01.12.

[베이루트(레바논)= 신화/뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = در بیست و پنجمین (به وقت محلی) معترضان ضد دولتی و نیروهای امنیتی در طرابلس (Tarabulus به زبان عربی) ، بزرگترین شهر در شمال لبنان شورش کردند و پنج معترض و سه نیروی امنیتی به شدت زخمی شدند. درگیری ها با حمله معترضین آغاز شد.

این اعتراضات از آنجا آغاز شد که معترضین در اعتراض به دستور محاصره ملی در نزدیکی تالار شهر طرابلس جمع شدند و جنگ دیالیز را علیه نیروهای امنیتی آغاز کردند. در نتیجه ، سه نیروی امنیتی زخمی شدند.

شورش ها با استفاده از گاز اشک آور و میله های ضد شورش معترضین را به زور متفرق کردند. دهها معترض درجا دستگیر شدند.

معترضین به محاصره ملی اخیر در لبنان اعتراض کردند و گفتند که این امر اقتصاد را نابود می کند و زندگی مردم را از بین می برد. در تاریخ 25 ام ، اعتراضاتی علیه این نظریه مبنی بر تمدید دوره محاصره برگزار شد.

جلال سلما ، که در تظاهرات شرکت داشت ، گفت که تجمعات و راهپیمایی های روزانه در اعتراض به ممنوعیت تردد در شهر طرابلس همچنان ادامه دارد.

وی گفت: “طرابلس شهری فقیر است. بیشتر شهروندان آن درآمد خود را از طریق كار روزانه بدست می آورند. به نظر می رسد ممنوعیت حركت و اشتغال برای این افراد از گرسنگی كشته شود.”

دولت لبنان برای مقابله با COVID-19 تا 8 فوریه محاصره ملی ایجاد کرده است. پرسنل پزشکی لبنان خواستار تمدید محاصره شده اند و می گویند ویروس هنوز به سرعت در حال گسترش است.

در لبنان ، تعداد موارد تأیید شده جدید در روز 25 ام 2652 مورد و در مجموع 28 22249 مورد تأیید شده افزایش یافته است. وزارت بهداشت گفت ، تعداد کشته شدگان همچنین به 54 نفر در روز رسیده است ، در این کشور 2،374 نفر جان خود را از دست می دهند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *