[ad_1]

11 نفر دیگر مشخص نیست ، اما مرگ تخمین زده شده است.

پیوند_انتخابی
[치샤(중국 산둥성)=신화/뉴시스]در یک معدن طلا در چیشا ، شهر یانتای ، استان شاندونگ ، چین ، یک معدنچی که در اثر انفجار 24 ام روز 600 متر زیر زمین مدفون شد ، توسط یک تیم نجات به زمین بلند شد. چین هر 11 معدنچی را که برای زنده ماندن تأیید شده اند نجات داد. از 22 معدنچی که به خاک سپرده شدند ، 11 نفر باقیمانده تایید نشده اند ، اما گفته می شود که آنها فوت کرده اند. 2021.1.24

[지난(중국 산둥성)=신화/뉴시스]خبرنگار یو سه جین = 11 معدنچی که به مدت دو هفته 600 متر در زیر زمین گیر کرده بودند ، در 24 ام در انفجاری که در روز دهم در معدن طلا در استان شرقی شاندونگ چین رخ داد ، نجات یافتند.

نیروهای امدادی دو معدنچی را که در ساعت 3:18 بعد از ظهر روی زمین دفن شده بودند (به وقت محلی) برداشتند. بر این اساس تعداد معدنچیان نجات یافته به 11 نفر افزایش یافت.

اولین معدنچی نجات یافته در ساعت 11:13 صبح به زمین بلند شد. معدنچی در شرایط بسیار طاقت فرسایی ، بلافاصله برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

در محل دفن معدن طلا ، 633 نجاتگر و 407 تجهیزات نجات بسیج شدند. نجاتگران با بازماندگان ارتباط برقرار کردند ، از طریق تونل های اضافی برای تهویه و تخلیه حفر کردند ، تماس برقرار کردند و غذا تهیه کردند.

22 معدنچی پس از انفجار دهمین معدن طلای چیشا در شهر یانتای ، استان شاندونگ به خاک سپرده شدند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *