[ad_1]

“من معاون اول رئیس جمهور سیاه پوستان و زنان هستم … بعد نوبت شماست.”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] در آستانه تحلیف جو بایدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا در نوزدهم (به وقت محلی) ، کمال هریس ، معاون جدید منتخب رئیس جمهور ، با ارسال پیامی امید به جامعه سیاهپوست ، گفت: “من اولین زنی هستم که معاون رئیس جمهور می شوم. آخرین است. ” این عکس نشان می دهد که معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده هریس در مراسم یادبود قربانیان عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) که در طول روز در واشنگتن برگزار شد ، صحبت می کند. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار ایان = کمال هریس معاون منتخب رئیس جمهور در آستانه تحلیف جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا در نوزدهم (به وقت محلی) برای جوانان سیاه پوست پیام امید فرستاد.

وی گفت: “من می خواهم با همه دختران و پسران که هم اکنون یکدیگر را تماشا می کنند صحبت کنم” در “ما یک هستیم” ، یک رویداد ویدیویی در آستانه مراسم تحلیف امشب که از SNS و تلویزیون پخش شد. وی اولین زن و سیاه پوستی است که معاون رئیس جمهور شد ، اما آخرین نفر نخواهد بود. ”

وی تأكید كرد ، “با جاه طلبی رویا بیندازید. با اعتماد به نفس خود را ببینید. شما رهبران آینده و بهترین افراد در كشور ما هستید.”

این رویداد مطابق با موضوع اصلی مراسم تحلیف ایالات متحده طراحی شده و بر برجسته سازی مقاومت جامعه سیاه پوست متمرکز است.

هریس با استناد به HBCU ، جایی که از دانشگاه واشنگتن هوارد فارغ التحصیل شد ، و آلفا کاپا آلفا ، اولین انجمن دانشجویی زنان سیاه ، که در سال 1908 تاسیس شد ، قدردانی کرد.

او ابراز عشق کرد و گفت: “بدون تو امروز اینجا نبودم. ما یک خانواده هستیم.”

هریس گفت: “ما امشب نمی توانستیم دور هم جمع شویم ، اما می خواهم بدانید كه هر وقت من به مسافرت می رویم ، همیشه با هم هستیم.”

استیسی آبرامز ، قانونگذار سابق جورجیا ، به همراه هریس بر نقش جورجیا در هدایت جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر گذشته تأکید کردند.

وی گفت: “آنچه امروز در این کشور می بینیم و احساس می کنیم ، الزام به اتحاد برای ایجاد ملتی است که به همه ما خدمت کند.”

آبرامز ، نماینده سابق مجلس ، با تبلیغات انتخاباتی برای ثبت نام رأی دهندگان در جورجیا که جمعیت سیاه پوستان بیش از 80٪ است ، Bide-hilbijart را به پیروزی رساند.

وی گفت: “من از اینکه هر 16 رای دهنده در جورجیا به رئیس جمهور منتخب بایدن و معاون رئیس جمهور هریس رأی داده اند ، احساس خوشبختی و افتخار می کنم.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *