[ad_1]

پیوند_انتخابی
[윌밍턴(미 델라웨어주)=AP/뉴시스]کمال هریس معاون رئیس جمهور منتخب ایالات متحده اولین سخنرانی خود را به عنوان رئیس جمهور منتخب در ویلمینگتون ، دلاور در هفتم (به وقت محلی) ایراد کرد. هریس به زنان سیاه پوستی که ستون فقرات دموکراسی آمریکا بوده اند ادای احترام می کند. “انتخاب رای دهندگان آمریکایی با بایدن در این انتخابات که با انتخاب امید ، وحدت ، عزت ، علم و حقیقت ، روزی جدید را برای ایالات متحده گشود.” وی افزود: “همه دختران جوان امشب دریافته اند كه آمریكا كشور فرصت است.” 2020.11.8

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کیونگ = کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا از سناتور استعفا داد.

به گزارش سی.ان.ان در هجدهم (به وقت محلی) ، هریس که از سال 2017 سناتور کالیفرنیا است ، نامه استعفا را به فرماندار گاوین نیوزوم فرماندار کالیفرنیا ارائه داده است.

در نامه ای ، هریس در نامه ای گفت: “من سناتور نماینده کالیفرنیا را در ساعت 12:00 ظهر هجدهم استعفا می دهم.” گفت

در ایالات متحده معاون رئیس جمهور به عنوان رئیس مجلس سنا نیز فعالیت می کند در حال حاضر ، حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه 50 کرسی در سنا دارند.

هریس افزود که امیدوار است دیگر نیازی به قایق ریخته گری در سنا نداشته باشد.

وی گفت: از زمان تاسیس کشور ، تنها 268 پرونده توسط معاون رئیس جمهور رسیدگی شده است ، وی گفت: به عنوان معاون رئیس جمهور ، من بدون وقفه کار می کنم ، در صورت لزوم وظایف قانون اساسی را انجام می دهم.

وی همچنین تأکید کرد ، “امیدوارم سنا به جای برابری (در رأی گیری) یک مسئله مشترک پیدا کند.”

در همین حال ، به دلیل استعفای هریس ، سناتور ایالت کالیفرنیا که تا پایان سال 2022 باقی مانده است ، توسط الکس پادیلا وزیر امور خارجه کالیفرنیا نگهداری می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *