[ad_1]

مسئولان بهداشت از “اهداف آسان” انتقاد می کنند

پیوند_انتخابی
[필라델피아=AP/뉴시스] افرادی که منتظر دریافت واکسن جدیدی علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در یک مرکز پزشکی در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا ، ایالات متحده در 23 (به وقت محلی) هستند. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = جو بایدن ، یک مقام بهداشت عمومی ایالات متحده ، گفت که هدف 100 میلیون دوز واکسن ویروس کرونا (کرونا 19) در 100 روز اول افتتاحیه کمترین حد را تعیین کرده است.

در 24 ام (به وقت محلی) ، ویوک مرسی ، که توسط رئیس جمهور بایدن به عنوان نامزد رئیس بهداشت معرفی شد ، در مصاحبه با ABC این قول را ذکر کرد.

در حال حاضر ایالات متحده واکسن های Pfizer و Modena را واکسینه می کند که در فواصل منظم به دو عکسبرداری نیاز دارد.

رحمت گفت: “(این هدف) کف است ، نه سقف.” “این واقعیتی است که با آن روبرو هستیم.”

“(رئیس جمهور بایدن) درک می کند که هدف بزرگتر واکسیناسیون هرچه بیشتر آمریکایی ها است.”

آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در مصاحبه ای با CBS گفت: “ما همیشه می خواهیم بهتر از اهداف شما عمل کنیم. این کف است ، نه سقف.”

وی توضیح داد که رئیس جمهور بایدن هدفی عمدی کم تعیین نکرده است ، اما این بر اساس معیارهای منطقی است.

براساس مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده (CDC) ، تا ساعت 6 صبح روز 24 ، در مجموع بیش از 21 میلیون دوز واکسن کرونا 19 تزریق شده است که بیش از 1.5 میلیون بار در روز افزایش می یابد.

برخی اشاره می کنند که با فرض حدود 1 میلیون دوز در روز ، رئیس جمهور بایدن یک مقدار هدف تعیین کرده است که بدون مشکل در 100 روز قابل دستیابی است.

کیسه گفت دولت سابق دونالد ترامپ گفت در 38 روز اول واکسیناسیون روزانه یک میلیون دوز برای حدود دو روز در دسترس است. وی گفت که میانگین مدت مشابه 450،000 بار در روز است.

همچنین اشاره شد که واکسیناسیون اخیر در خانه های سالمندان و بیمارستان ها متمرکز شده است. وی گفت: در طی چند روز 1 میلیون واکسیناسیون انجام شده است اما در یک زمینه نسبتاً آسان.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.