[ad_1]

سردرگمی در مورد جایزه اصلاح واکسن ، نخست وزیر سوگا و مقامات دولتی
صداهایی که قدرت هماهنگی جایزه اصلاحات کنو را زیر سوال می برند
جایزه اصلاحات کونو همچنین نخست وزیر سوگا را که به عنوان مسئول واکسن ها منصوب شده است آتش می زند

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، در محل اقامت نخست وزیر در 22 ام در جلسه ستاد تاج 19 صحبت کرد.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = دولت ژاپن تلاش کرده است “برنامه حل نشده واکسن” را کنترل کند ، اما تارو کونو وزیر واکسیناسیون ، که بحث و جدال را آغاز کرد ، گفت در مورد قدرت هماهنگی اداری و اصلاحات نظارتی دولت و حزب حاکم در تاریخ 26 ، جیجی نیوز گزارش داد.

به گفته این خبرگزاری ، وزیر کاتو کاتسونوبو روز گذشته در یک کنفرانس خبری گفت که “ارائه یک برنامه خاص برای زایمان دشوار است” مربوط به برنامه تحویل واکسن.

در مورد زمان واکسن ، وی سرانجام از استدلال جایزه اصلاحات گونو مبنی بر عدم حل آن حمایت کرد.

وزیر امور خارجه با بیان اینکه “ما در تلاشیم مبلغی را که می توانیم تا نیمه اول امسال در اختیار مردم قرار دهیم فراهم کنیم” و اذعان کرد که سیاست اصلی دولت تغییر نکرده است.

نخست وزیر یوشیهیده سوگا همچنین گفت: “ما آرزو داریم” در همان روز به كمیته بودجه مجلس نمایندگان برسیم ، پس از اینكه آیا تهیه واكسن ها “هدف” است یا “چشم انداز” در نیمه اول سال جاری.

در ابتدا ، نخست وزیر سوگا در سخنرانی خود در اکتبر گذشته گفت: “ما مقداری را تأمین می کنیم که بتواند (نیمه اول سال 2021 واکسن) به همه شهروندان ارائه دهد.”

بر این اساس ، مانباو ساکای ، وزیر دفاع در یک کنفرانس خبری در بیست و یکم ، گفت: “ما مشتاقانه منتظریم که مقدار لازم را برای همه شهروندان تحت واکسیناسیون تاج 19 تا ماه ژوئن تأمین کنیم.”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]در 17 سپتامبر سال گذشته ، تارو کونو ، جایزه اصلاحات اداری و نظارتی ژاپن ، یک نشست خبری در محل اقامت نخست وزیر در توکیو برگزار کرد. 20/9/17

با این حال ، در تاریخ 22 ، در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از قطعنامه (شورای ایالتی) ، اصلاحات وزیر اصلاحات کونو ساکای حذف می شود.

وی گفت: “من نمی دانم چرا چنین اطلاعات قدیمی (به وزیر دفاع) رسیده است. ما در حال آماده سازی برای شروع واکسیناسیون در پایان ماه فوریه هستیم (برای کارگران پزشکی).” وی تأكید كرد: “در اطلاعات در دولت اختلاف وجود داشت. ما اصلاحاتی را برای اظهارات برنامه انجام خواهیم داد. برنامه تحویل هنوز حل نشده است.”

با این حال ، وزیر دفاع ساکایی همچنین فاش کرد که وی اظهارات خود را “پس نمی گیرد” و این اختلافات بین دو کشور را نشان می دهد.

گزارش ها گفتند که “فقدان هماهنگی را نشان می دهد”.

از نظر نخست وزیر سوگا ، این واکسن یک “برگ برنده” در اقدامات متقابل علیه کرونا 19 است. این به این دلیل است که کلید مهمی برای برگزاری بازیهای المپیک و پارالمپیک در تابستان امسال در توکیو است ، در حالی که رتبه تایید همچنان کاهش می یابد.

براساس آژانس خبری ، نخست وزیر سوگا گفت: “از آنجا که این می تواند موقعیت دولت را تحت تأثیر قرار دهد (در آینده) ، ما هماهنگی کلی واکسن ها را به وزیر اصلاحات کونو واگذار کردیم ، وی دارای شهرت در ارسال و شکستن است.

با این حال ، صداهایی وجود دارد که ارتباطات در داخل دولت ناکافی است. یک مقام در دفتر نخست وزیری گفت: “من از ابتدا می دانستم که جایزه اصلاحات در کونو ناهماهنگ است” و ارزیابی دقیق از انتصاب نخست وزیر سوگا ارائه داد.

همچنین یک نظر وجود دارد که دبیر کاتو را مسئول این سردرگمی می داند. یک مقام دولتی انتقاد کرد: “این (سردرگمی) است که وزیر امور خارجه به میانجیگری نرفته است.

نماینده میانی حزب حاکم لیبرال دموکرات همچنین انتقاد کرد: “کسی رژیم سوگا را خرد نمی کند.” اشاره شده است که هیچ کابینه ای برای ایفای نقش میانجی وجود ندارد.

دولت ژاپن قصد دارد تا پایان ماه فوریه واکسیناسیون برای کارکنان بهداشتی را که واکسیناسیون شماره یک هستند آغاز کند و سپس اهداف را به طور مداوم گسترش دهد. در آینده ، وظیفه این خواهد بود که دولت تا چه اندازه به واکسیناسیون با مقامات محلی پاسخ دهد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *