[ad_1]

نهاد اجرایی وزارت دفاع “واقعیت این است که ژاپن عقب مانده است
“یک کار بسیار مهم برای تقویت پاسخ به جنگ الکترونیکی”

پیوند_انتخابی
[사이타마=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در تاریخ 28 نوامبر سال گذشته برای شرکت در مراسم گرمایش شرکت هواپیمایی از پایگاه نیروی هوایی ایروما در استان سایتاما بازدید کرد. 30/11/20/30

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = در تاریخ 25 ، جیجی نیوز گزارش داد که دولت ژاپن تصمیم گرفته است هفت پایگاه جنگ الکترونیکی جدید در سراسر کشور ایجاد کند که از امواج الکترومغناطیسی برای تداخل در دستگاه های ارتباطی دشمن و رادار برای خنثی سازی حملات استفاده می کنند.

به گفته این خبرگزاری ، وزارت دفاع ژاپن قصد دارد در مجموع 7 پایگاه زمینی برای جنگ الکترونیکی برای دفاع از خود به مدت یک سال تا پایان سال 2021 ایجاد کند ، از پایگاه دفاع شخصی نیروهای زمینی در کوماموتو در مارس تا تقویت توانایی های جنگ الکترونیکی.

به طور خاص ، اقدامات نه تنها در روسیه بلکه در چین نیز در حال انجام است. برنامه ریزی شده است که به طور عمده در مناطق کیوشو ، اوکیناوا و هوکایدو واقع شود.

به طور خاص ، یک “اسکادران عملیات الکترونیکی” که فرماندهی واحدهای جنگ الکترونیکی را دارد ، به تازگی در پادگان های آساکا مانند نریما-کو ، توکیو ایجاد خواهد شد. روموی ، استان ناگازاکی ، شهر ساسبو ، استان کاگوشیما ، شهر آمامی ، شهر آمامی ، شهر ناها ، شهر ناها ، استان اوکیناوا ، شهر نانجینگ جینن ، واقع در شهر روموی ، نیروهای جنگ الکترونیکی هوکایدو نیز در هر پادگان و فرقه در آنها مستقر خواهند شد.

تعداد پرسنل جنگ الکترونیکی نیروهای زمینی برای دفاع از خود تا پایان سال 2021 450 نفر خواهد بود. در آینده بیشتر خواهد شد.

چین با ایجاد یک واحد پشتیبانی استراتژیک مسئول جنگ الکترونیکی در سال 2015 به دنبال بهبود ظرفیت است.

در جریان حمله کریمه به اوکراین در سال 2014 ، روسیه همچنین یک جنگ ترکیبی را آغاز کرد که ترکیبی از جنگ الکترونیکی و حملات سایبری است.

سخنگوی وزارت دفاع ژاپن گفت: “واقعیت این است که ژاپن عقب مانده است. تقویت (پاسخ به جنگ الکترونیکی) یک کار بسیار مهم است.”

در دسامبر 2018 ، در برنامه دفاعی عمومی و برنامه میان مدت برای بهبود توانایی های دفاعی ، تنظیم شده در جلسه هیئت دولت در دسامبر 2018 ، دولت ژاپن سیاستی را برای افزایش توانایی جنگ الکترونیکی منتشر کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *