[ad_1]

نمایندگان اصولگرا متهم می کنند “پرهیز از مسئولیت کاپیتول تاکتیکی است برای زورگویان”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]گزارشگر CNN و BBC در دومین گزارش ، خبرنگار یو سه جین = نماینده مجلس ، الكساندیا اوكاسیو كورتس از حزب دموكرات ایالات متحده گفت كه وی از خشونت جنسی جان سالم بدر برده است.

اوکاشیو-کورتس ، 31 ساله ، صدماتی را که ماه گذشته متحمل شد ، افشا کرد و جمهوری خواهان را متهم کرد که به دلیل استفاده از “سو tact استفاده تاکتیکی” از مسئولیت شورش های کاپیتول فرار کرده اند.

وی در اینستاگرام گفت: “من خشونت جنسی را تجربه كرده ام.” من فقط چند نفر دارم كه تاكنون این واقعیت را پذیرفته اند.

نماینده اوكاشیو كورتس ، نماینده مجلس ، نماینده ایالت نیویورك در منطقه 14 ، كه شامل بخشهایی از برانكس و كویینز است ، یكی از بزرگترین ستارگان دموكرات در انتخابات 2018 است.

وی جمهوری خواهان محافظه کار مانند سناتور تگزاس تد کروز را به انکار مسئولیت ناآرامی ها در پایتخت که منجر به کشته شدن 5 نفر شد ، متهم کرد.

وی درباره درخواست چیپ روی نماینده کنگره تگزاس برای عذرخواهی از کروز گفت: “این یک تاکتیک قلدر است.” وی درباره قربانی شدن خشونت جنسی گفت: “من اجازه نمی دهم این اتفاق در ایالات متحده بیفتد.”

وی همچنین شورشی را که طی آن جمعیتی در حمایت از دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین در یک نشست مشترک مجلس نمایندگان برای اثبات پیروزی رئیس جمهور باید بایدن در 6 ژانویه ، كاپیتول را اشغال كرد ، به عنوان “یك فیلم زامبی” توصیف كرد. وی گفت: “ما نمی توانیم بدون مسئولیت پیش برویم و بدون مسئولیت نیز نمی توانیم درمان کنیم.” “ما باید پیش برویم.”

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.