[ad_1]

شرکت های کره ای و ازبکی خواهان همکاری هستند

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]معاون نخست وزیر هونگ نامکی و وزیر استراتژی و دارایی در 25 امین کنفرانس ویدیویی با عموریاکف معاون نخست وزیر ازبکستان و وزیر سرمایه گذاری و تجارت در مجموعه دولت سئول در یونگنوگو سئول برگزار کردند. (عکس = تهیه شده توسط وزارت استراتژی و دارایی) 2021.01.25. [email protected]

[세종=뉴시스] گزارشگر Park Young-juo = کره جنوبی و معاون نخست وزیر در امور اقتصادی ازبکستان تصمیم گرفته اند همکاری های بهداشتی را برای غلبه بر عفونت ویروس کرونا ویروس جدید تقویت کنند (کرونا 19).

در تاریخ 25 ، وزارت استراتژی و دارایی اعلام کرد که نام-کی هونگ ، معاون نخست وزیر در امور اقتصادی و وزیر تجهیزات و معاون نخست وزیر ازبکستان سردور اومورژاکوف و وزیر تجارت خارجی و سرمایه گذاری ازبکستان جلسه ای از معاون نخست وزیر اقتصاد از طریق ویدئو.

دو طرف این همکاری را در پاسخ به کرونا 19 ستودند و برای تعمیق همکاری در زمینه بهداشت و پزشکی برای رسیدگی به بحران عروق کرونر در آینده توافق کردند.

معاون نخست وزیر وو از كره به خاطر حمایت از ارسال مواد قرنطینه و كارشناسان پزشكی تشكر كرد. بر این اساس ، معاون نخست وزیر هنگ از ازبکستان برای اعطای نشان درجه یک بهداشت به پروفسور جائه ووک چوی ، که در سپتامبر گذشته به عنوان مشاور ملی برای Corona 19 کار می کرد ، تشکر کرد. علاوه بر این ، وی اعلام کرد که امسال از طریق “برنامه پشتیبانی جامع پاسخ کرونا 19” از ازبکستان به طور فعال پشتیبانی خواهد کرد.

وی همچنین تصمیم گرفت تا در پروژه های همکاری قبلی ، مانند مدرن سازی پالایشگاه بخارا و نیروگاه موبارک ، به همکاری خود ادامه دهد. معاون نخست وزیر هونگ از ازبکستان خواست تا در مشکلات شرکت های کره ای مانند مطالبات دریافتی از پرداخت های انتقال گاز و کاهش تخفیف های مالیاتی برای شرکت های منطقه ویژه اقتصادی ناووی همکاری کند.

دو طرف توافق کردند که به همکاری در زمینه گسترش تجارت از جمله توافق نامه تجاری بین کره و ازبکستان و پیوستن به ازبکستان در سازمان تجارت جهانی (WTO) ادامه دهند. در حال آماده سازی برای چهارمین انقلاب صنعتی ، برنامه بحث در مورد اقدامات همکاری در زمینه دیجیتال است.

در همان زمان ، تصمیم بر این شد که تهیه توافق نامه اساسی برای صندوق همکاری اقتصادی خارجی (EDCF) مطالعه شود و همکاری بیشتر در زمینه ساخت زیرساخت های بهداشتی گسترش یابد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.