[ad_1]

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스]در نوزدهم (به وقت محلی) در بالای ساختمان امپایر استیت در نیویورک ، ایالات متحده ، چراغ قرمز به یاد قربانیان کرونا 19 روشن می شود. در این روز ، مراسم روشنایی به یاد قربانیان تاج 19 در ساختمانهای بلند معروف در ایالات متحده آمریکا. در ایالات متحده ، پس از تأیید اولین تاج 19 در 20 ژانویه سال گذشته ، تعداد مرگ و میرها از 400000 در یک سال فراتر رفت. 28.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = رشد اقتصادی ایالات متحده در سه ماهه چهارم سال گذشته 4.0٪ (سال به سال) بوده است.

در بیست و هشتم (به وقت محلی) وزارت بازرگانی ایالات متحده اعلام کرد که نرخ رشد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سه ماهه چهارم سال گذشته با نرخ سالانه 4.0٪ محاسبه شده است ، که پیش بینی کارشناسان اقتصادی را برآورده نمی کند (4.3٪) ، گردآوری شده توسط داو جونز.

نرخ رشد سالانه سال گذشته ، مبتلا به عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، -3.5، بود ، که بدترین میزان در 74 سال گذشته است. این همچنین اولین رشد منفی از سال 2009 تاکنون (-2.5٪) است که با بحران مالی جهانی از بین رفت.

پیش از این ، نرخ رشد نهایی در سه ماهه سوم سال گذشته (جولای – سپتامبر) 33.4 درصد بود که بیش از پیش بینی بازار بود. این همچنین بزرگترین افزایش از ابتدای جمع آوری آمار مرتبط در سال 1947 است.

داده های منتشر شده در این روز مقدماتی است و ممکن است در آینده تجدید نظر شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *