[ad_1]

تعداد نبردها برای تشکیل ائتلاف جدید در خروج پشتیبانی از ائتلاف ، مربوط به پاسخ کرونا 19

پیوند_انتخابی
[로마=AP/뉴시스]یک اتومبیل با نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در تاریخ 26 ام به کاخ ریاست جمهوری کویریناله در رم می رسد. نخست وزیر کونته در همان روز از رئیس جمهور سرخیو ماتارلا استعفا داد. 2021.1.26

[로마=AP/뉴시스]خبرنگار یو سه جین = نخست وزیر ایتالیا جوزپه كنته در تاریخ 26 ام از استعفا كرد رئیس جمهور سرجیو ماتارلا.

این باید شکل گیری دولت جدید را مورد بحث قرار دهد ، زیرا اتحاد ائتلاف حاکم پشتیبانی خود را برای مقابله با ویروس کرونا ویروس جدید پس گرفته است (کرونا 19).

قرار است رئیس جمهور ماتارلا از تاریخ 27th درباره تشکیل ائتلاف جدید با رهبران حزب بحث کند. ماتالرا گفت که او تصمیمی جز درخواست از کنته برای ادامه تصرف در عملیات ایالتی فعلاً اتخاذ نمی کند.

نخست وزیر کونته به ایتالیا کمک خواهد کرد تا ائتلافی جدید برای مقابله با رکود اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر کرونا 19 تشکیل دهد و برنامه ای برای هزینه 209 میلیارد یورو (حدود 280 تریلیون 2168 میلیارد وون) در صندوق احیای اتحادیه اروپا ایجاد کند. حمایتش کنید

ائتلاف ایتالیا اوایل این ماه هنگامی که احزابی در ائتلاف به رهبری نخست وزیر پیشین ماتئو رانچن پشتیبانی خود را پس گرفت ، فروپاشید. نخست وزیر کونته هفته گذشته رای اعتماد در کنگره را به دست آورد ، اما سنا مجبور به استعفا شد زیرا کمتر از اکثریت بود.

رئیس جمهور ماتارلا باید انتخاب کند که آیا از نخست وزیر کونته برای تشکیل ائتلافی جدید ، تعیین یک دولت فنی برای هدایت ایتالیا در پی بیماری همه گیر کرونا 19 استفاده کند یا پارلمان را منحل کند و انتخابات را دو سال زودتر از برنامه پیش بینی شده برگزار کند.

جنبش پنج ستاره ، حزب دموکرات و حزب لیبرال برابر (LeU) ، همه احزاب سیاسی که در حال حاضر در ائتلاف هستند ، امیدوارند نخست وزیر کونته ائتلاف سوم را تشکیل دهد.

از طرف دیگر ، اپوزیسیون راست میانه خواستار انتخابات زودهنگام است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *