[ad_1]

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스]نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون سخنرانی تلویزیونی عمومی در کرونا 19 در خیابان داونینگ 10 لندن در روز چهارم (به وقت محلی) ارائه می دهد. نخست وزیر جانسون اعلام کرد که “گسترش جهش COVID-19 ناامیدکننده و ترسناک است” و سومین محاصره ملی از نیمه شب در همان روز اتفاق می افتد. 2021.01.05.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون در 22 (به وقت محلی) هشدار داد که جهش در عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، که برای اولین بار در اواخر سال گذشته در لندن و جنوب شرقی کشف شد ، میزان مرگ و میر بالاتر از ویروس موجود است .

طبق گزارشات بی بی سی ، نخست وزیر جانسون گفت که جهش کرونا 19 در حال گسترش سریعتر است و خطر مرگ در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد پاسخ کرونا 19 بسیار زیاد است.

با این حال ، نخست وزیر جانسون گفت واکسن COVID-19 ، که در انگلیس واکسینه شده است ، هم علیه ویروس های موجود و هم از ویروس های جهش یافته م effectiveثر است.

نخست وزیر جانسون گفت که وی گزارش هایی را از وزارتخانه ها و سازمان های مربوطه دریافت کرده است.

پیش از این ، ITV انگلستان با استناد به داده های گروه مشاوره بهداشت و بهداشت (NERVTAG) گزارش داده بود که اگرچه داده ها محدود هستند ، اما جهش در انگلیس 1.3 برابر بیشتر از ویروس موجود است.

در همین حال ، وزارت بهداشت پایش را منتشر کرد که تعداد افراد آلوده به کرونا 19 روزانه 1 تا 4 درصد کاهش می یابد. انتظار می رود تعداد عفونت های جدید از هفته گذشته تا 5 درصد افزایش یابد. در مقایسه ، به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

از این هفته ، تعداد بیماران در روز به طور قابل توجهی از 70000 نفر در دو هفته پیش به کمتر از 40،000 کاهش یافته است.

ارزش تولید مثل اولیه ، که میزان عود در بیماران با کرونا 19 را نشان می دهد ، از 1.2 به 1.3 درصد در هفته گذشته به 0.8 به 1 درصد کاهش یافته است.

نخست وزیر جانسون همچنین تأیید کرد که تعداد واکسیناسیون های خط اول تاکنون به 5/4 میلیون نفر رسیده است که 400000 نفر در 24 ساعت گذشته واکسن کرونا 19 دریافت کرده اند.

دولت انگلیس قصد دارد واکسیناسیون 15 میلیون نفر را تا اواسط ماه فوریه کامل کند.

با این حال ، اداره آمار ملی (ONS) تجزیه و تحلیل می کند که از هر 55 نفر در انگلیس یک نفر در معرض خطر عفونت تاج است 19.

بر این اساس ، وزارت بهداشت گفت: “تعداد افراد آلوده هنوز خطرناک است ، بنابراین لازم است که هوشیاری برای سرکوب COVID-19 ادامه یابد.”

موارد تأیید شده تاج 19 در انگلیس 3،594،087 در ساعت 4:50 بامداد (به وقت کره) در 23 ام است ، که تاکنون 9،6166 نفر کشته شده اند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *