[ad_1]

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] الکسی ناوالنی ، فعال مخالف روسی ، در مصاحبه ای با بی بی سی ، که در تاریخ 6 اکتبر (به وقت محلی) گزارش شد ، در مورد وضعیت اعتیاد به نوویچکا به بی بی سی گفت. وی همچنین گفت که اخیراً از عواقبی مانند توهم رنج برده است. این عکس یک عکس خانوادگی است که امروز نبالنی در اینستاگرامش ارسال کرده است. آنها در حال حاضر در برلین ، آلمان اقامت دارند. 2020.10.7.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = الکسی ناوالنی رهبر معارض روسی که در ماه آگوست گذشته پس از حمله توسط یک آژانس روسی در حال بهبودی از آلمان بود ، گفت با وجود خطرات مختلف در تاریخ هفدهم به کره برمی گردد.

در آن زمان ناوالنی که با هواپیما به بیمارستان سیبری به مسکو منتقل شده بود ، توسط یک خیریه آلمانی از طریق هوایی به برلین تحت معالجه قرار گرفت و م institسسات تحقیقاتی آلمان ، فرانسه و سوئد گفتند که آنها به عامل اعصاب نظامی روسیه نوبیچوک اعتیاد دارند. ناوالنی گفت این یک سو attempt قصد به دستور رئیس جمهور ولادیمیر پوتین است و غرب ، از جمله آلمان ، از روسیه خواستار توضیحات شده است.

روسیه این ادعاها را به طور کامل رد کرده است. ناوالنا که یک ماه بعد به هوش آمد ، گفت سلامتی فعلی او تقریباً به طور کامل برقرار شده است.

در همین حال ، ندامتگاه های روسی به ناوالنی ، مشروط و مشروط ، متهم به اختلاس و پولشویی در سال 2014 هشدار دادند که با ترک خارج از کشور شرایط مشروط را نقض کرده است و اگر بلافاصله در کره حاضر نشود ، محرومیت را جایگزین او خواهد کرد آزادی

اواخر سال گذشته ، ناوالنی گفت که او دوران محکومیت خود را گذرانده و او را متهم کرد که با ارعاب سعی در جلوگیری از بازگشت او به روسیه دارد.

ناوالنی روز گذشته در اینستاگرام تأكید كرد: “من هرگز نپرسیدم كه آیا باید به كشورم برگردم یا نه. من هرگز روسیه را تنها نگذاشته ام و هر چه باشد برمی گردم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *