[ad_1]

“لطفاً انتقال سایت از توکیو به فلوریدا را در نظر بگیرید.”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]زن نوزدهم با ماسک برای جلوگیری از تاج 19 ، در نزدیکی پوستر بازی های المپیک 2020 توکیو در توکیو ژاپن قدم می زند. 2021.01.19.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = در پس زمینه تئوری لغو بازیهای المپیک و پارالمپیک در توکیو ، که در ژوئیه سال جاری در ژاپن برگزار می شود ، آنها اعلام کردند که اگر ایالت فلوریدا ایالات متحده باشد ، میزبان بازیهای المپیک هستند لغو شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) ، مدیر مالی فلوریدا جیمی پاترونیس (مدیر مالی) با ارسال نامه ای به توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) ، گفت: “المپیک 2021 در توکیو ژاپن برگزار می شود ، به شما پیشنهاد می کند که به فلوریدا بروید. ”

“مطبوعات گزارش دادند كه رهبر ژاپن مخفيانه به اين نتيجه رسيده است كه آنها نگران بيماري همه گيري براي برگزاري مسابقات المپيك 2021 هستند و هنوز زمان براي اعزام تيم انتخاب گزينه به فلوريدا وجود دارد.”

خوانده می شود این پوشش رسانه ای مربوط به پوشش خبری تایمز در انگلیس در روز 21 است. روزنامه تایمز گزارش داد كه دولت ژاپن با استناد به یك مقام ارشد حزب حاكم ژاپن كه خواست نامش فاش نشود ، غیررسمی تصمیم به لغو آن گرفته است. این به دلیل عفونت ویروس کرونا جدید حل نشده است (کرونا 19).

سپس دولت ژاپن و کمیته برگزاری المپیک در توکیو بلافاصله آن را انکار کردند. روز 22 بعد از گزارش ، وزیر دفاع ساکای مانابو در یک کنفرانس خبری منظم در طول روز گفت: “چنین واقعیتی وجود ندارد. من قطعاً آن را انکار خواهم کرد.”

نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا نیز بر قصد خود برای برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک در 26 ام در توکیو تأکید کرد.

وی در آن روز به کمیته بودجه مجلس گفت: “من می دانم که مردم از بسیاری جهات نگران هستند. ما یک سیستم ایمن و ایمن برای مقابله با کرونا 19 آماده خواهیم کرد.”

در ژاپن ، تعداد مبتلایان جدید در روز هنوز به هزاران نفر می رسد. در تاریخ 26 ، یومیوری شیمبون اعلام کرد که دولت ژاپن دولت را در اختیار دارد تا مهلت صدور اعلامیه اضطراری را تا 7 ماه آینده تمدید کند.

با این حال ، خبرگزاری فرانسه گفت که این یک وضعیت جدی به دلیل همه گیری کرونا 19 به رهبری فلوریدا است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *