[ad_1]

“پاسخ به شیوه های تجاری چین · اجرای USMCA شامل اولویت های سیاست”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] کاترین تای ، که به عنوان اولین نماینده فروش ایالات متحده (USTR) در دولت جو بایدن منصوب شد ، گفت: “دولت بایدن بر حفاظت و بهبود مشاغل در ایالات متحده تمرکز خواهد کرد.” نامزد تایلندی در مراسم نامزدی در 12 دسامبر سال گذشته 2021.01.13 سخنرانی می کند

[서울=뉴시스] کاترین تای ، که به عنوان اولین سخنگوی USTR منصوب شده است ، گفت خبرنگار Ye-sung Moon = دولت جو بایدن بر محافظت و بهبود مشاغل در ایالات متحده تمرکز خواهد کرد.

به گزارش وال استریت ژورنال (WSJ) در تاریخ 12th (به وقت محلی) ، این مقام منصوب شده توسط تایلند یک سخنرانی ویدئویی در کمیسیون تجارت خارجی ملی (NFTC) ارائه داد که “چشم انداز بایدن این است که یک سیاست تجاری با هدف کارگران را دنبال کند.” .

سخنرانی برای این روز اولین سخنرانی از زمان انتصاب یک نامزد تایلندی است.

وی گفت: “اولویت های سیاسی دولت بایدن شامل پاسخگویی به شیوه های تجاری چین و اجرای توافق نامه ایالات متحده ، مکزیک و کانادا (USMCA) است.”

با توجه به سیاست تجارت با هدف کارگران ، “نکته اصلی این است که سیاست تجاری ایالات متحده باید به نفع جامعه ، جامعه و کارگران آمریکایی باشد.” “این با این مفهوم آغاز می شود که مردم فقط مصرف کننده نیستند ، بلکه کارگر و کارمندان او توضیح داد.

با توجه به USMCA ، “این توافق نامه به دلیل ادغام چشمگیر مقررات کارگری و زیست محیطی ، از جمله سازوکار اجرایی که مشکلات کارگران عادی را برطرف می کند ، شایسته توجه است.”

یک مقام تایلندی گفت: “ایالات متحده با رقابت شدیدی از سوی چین روبرو است.” اقتصاد چین توسط طراحان مرکزی هدایت می شود که تحت تأثیر تکثر سیاسی ، انتخابات دموکراتیک یا افکار عمومی نیستند.

در آن سخنرانی ، وی به جز ذکر مختصر همکاری با متفقین ، در مورد سایر شرکای تجاری موضعی ابراز نکرد.

شوهر تایلندی یک آمریکایی متولد کانتیکت از والدین تایوانی است و در دانشگاه ییل و دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل رشته حقوق است و به زبان چینی تسلط کامل دارد.

شناخته شده است که تایلند در سال های 2007-2014 به یک وکیل USTR منتقل شد و در سازمان تجارت جهانی (WTO) با تجارت تجاری با چین رسیدگی می کند.

وی یک تندرو محبوب شناخته می شود که در گذشته گفته است “ما باید به شدت و استراتژیک با چین روبرو شویم.”

برخی از کارشناسان چینی نگرانند که این نامزدی در تایلند می تواند “نشانه ای منفی” برای روابط ایالات متحده و چین باشد. دلیلش این است که ، با توجه به تجربه او در برخورد با مسائل تجاری گذشته ، او می تواند موضع محکمی در برابر چین اتخاذ کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *