[ad_1]

“هیچ جایی برای سیاست گذاری در اطلاعات وجود ندارد … اولویت به عنوان شفافیت”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]نامزد سرویس اطلاعات ملی (DNI) ، Avril Haynes ، منصوب شده توسط رئیس جمهور جدید منتخب بعدی ایالات متحده ، جو بایدن ، به عنوان رئیس اطلاعات ، در جلسه کمیته اطلاعات سنا در تاریخ 19 (به وقت محلی) 2021.01.20 شرکت کرد.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = نامزد آریل هاینز ، مدیر سرویس اطلاعات ملی (DNI) ، که رئیس آژانس اطلاعاتی دولت جو بایدن است ، به جلسه سنا رفت. وی بر اهمیت صحبت با مقامات در تمام بیانیه ها تأکید کرد.

نامزد هاینز گفت: “DNI نباید از گفتن حقیقت به مقامات اجتناب کند ، حتی اگر انجام چنین کاری ناخوشایند یا دشوار باشد.”

“برای محافظت از صداقت آژانس اطلاعاتی ، DNI باید اصرار داشته باشد که اطلاعات هرگز خط مشی ندارند.” “DNI باید اولویت را به شفافیت و پاسخگویی ، دقت تحلیلی ، پتانسیل نظارتی و تفکر متنوع بدهد.”

“برای اینکه مورد اعتماد واقع شویم ، باید ارزش های دموکراتیک را حفظ کنیم و اطمینان حاصل کنیم که کار آژانس های اطلاعاتی ، که معمولاً به صورت مخفی انجام می شود ، اخلاقی ، هوشمندانه ، قانونی و کارآمد است.”

همچنین صحبت هایی درباره چین صورت گرفت. نامزد هاینز اولویت های استراتژیک آژانس های اطلاعاتی را ذکر کرد و گفت ، “ما باید اطلاعات لازم را برای حمایت از تلاش های دو جانبه بلند مدت ارائه دهیم” ، برای یک مزیت رقابتی با چین.

وی همچنین با اشاره به عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) که سال گذشته در جهان رخ داد ، گفت: “ما باید به ایالات متحده راهنمای بهداشت جهانی بدهیم و موقعیتی را برای تشخیص بیماری ایجاد کنیم تا قبل از آن در همه گیر همه گیر شود.” “

وی به عنوان یک وظیفه داخلی آژانس اطلاعاتی تأکید کرد: “ما باید امنیت سایبری و حفاظت از زیرساخت های اساسی را تقویت کرده و با تلفیق فن آوری های جدید نوآوری های فناوری فعلی را از تهدید به منفعت تغییر دهیم.”

نامزد هینز در دوره دولت باراک اوباما دستیار بخش امنیت ملی بود و اولین زن DNI در ایالات متحده شد که توسط مجلس سنا تأیید شد. وی همچنین اولین معاون زن سیا بود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *