[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴D.C.=AP/뉴시스]لوید آستین ، نامزد وزیر دفاع ایالات متحده ، به جلسه استماع کنگره در نوزدهم (به وقت محلی) پاسخ می دهد. 2021.01.20

[서울=뉴시스] خبرنگار لی ژئو وو = لوید آستین وزیر دفاع ایالات متحده در نوزدهم (به وقت محلی) اعلام کرد که به کار با کشورهای همسایه از جمله چین برای خلع سلاح هسته ای کره شمالی ادامه خواهد داد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده در وب سایت کمیته نظامی سنا در تاریخ نوزدهم ، آستین نامزد پیشنهادی به این س saidال گفت: “آیا فکر می کنید ایالات متحده باید یک سیاست طولانی مدت هسته ای سازی شبه جزیره کره را بدون شناخت رسمی کره شمالی به عنوان یک قدرت هسته ای حفظ کند؟”

وی گفت: “به نفع ایالات متحده است که همچنان تلاش های مشترک خود را با اتحاد و سایر کشورها از جمله چین برای دستیابی به هدف مشترک کره هسته ای خلع سلاح شده ادامه دهد.”

وی گفت: “من انتظار دارم رئیس جمهور منتخب وزارت دفاع را موظف کند تا یک بررسی استراتژیک از سیاست های ایالات متحده ، از جمله کره شمالی ، وزارت دفاع انجام دهد.” در صورت تصویب ، وزارت دفاع در تمام بررسی های استراتژیک به طور فعال درگیر خواهد شد.

نامزد آستین افزایش همکاری با متحدان اصلی مانند کره جنوبی و ژاپن را در پاسخ به این سitedال ذکر کرد: “چه اقدامات اضافی برای تثبیت (به صورت منطقه ای) تا زمانی که کره شمالی هسته ای را خنثی کند و از تهدید کره شمالی برای ایالات متحده و متحدان منطقه ای جلوگیری کند ، اتخاذ خواهد شد.” ؟

وی گفت: “یکی از نقاط قوت ایالات متحده در حال حاضر و در آینده اتحادها و مشارکت هایی است که دارای منافع امنیت ملی هستند.” من خواهم.”

وی گفت: “این همکاری نزدیک با متحدان منطقه ای است.” “روابط با شرکای مهم منطقه ای مانند کره جنوبی و ژاپن برای امنیت و ثبات منطقه بسیار مهم است و یک عامل بازدارنده قوی در برابر تهدیدات کره شمالی است.”

نامزد آستین تهدید کره شمالی را یکی از اصلی ترین چالش های تایید وزیر دفاع عنوان کرد. وی از چین به عنوان بزرگترین تهدید برای ایالات متحده نام برد ، اما تأکید کرد که “ما سعی خواهیم کرد برای مقابله با تهدید و تروریسم کره شمالی”.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *