[ad_1]

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] آنتونی بلینکلن ، منصوب وزیر خارجه توسط بایدن منتخب در 24 نوامبر 2020 ، با خبرنگاران در ویلمینگتون ، دلاور صحبت می کند

[워싱턴=AP/뉴시스] خبرنگار کیم جیانگ = معاون سابق وزیر خارجه آنتونی بلینکلن ، معرفی شده توسط وزیر خارجه ایالات متحده جو بایدن ، در یک سخنرانی قبل از جلسه کمیته روابط خارجی سنا در نوزدهم گفت که او روبرو است وی که با موضوعات دشواری مانند چین ، ایران ، کره شمالی و روسیه روبرو است ، گفت که آماده مقابله با آن است.

در بیانیه ای که قبل از پرسش و پاسخ نماینده مجلس خوانده می شود ، بلینکلن تأکید کرد که وی مسئولیت وزارت امور خارجه را که در طی چهار سال دولت ترامپ کاهش یافته است ، بر عهده می گیرد و آن را باز می گرداند.

بلینکلن ، گفت که به جای اینکه ملی گرایی افزایش یابد ، ما جهانی متفاوت از جهان قبل از خروج از دموکراسی می بینیم ، گفت که با افزایش مضاعف تهدیدات کشورهای اقتدارگرا ، همه جنبه های زندگی بشر به ویژه در فضای مجازی بازآفرینی می شود.

وی هشدار داد که رهبری جهانی آمریكا هنوز مشكلی است كه باید جدی گرفته شود و بدون آن ، رقبا یا برای پر كردن خلأ مداخله می كنند یا دچار هرج و مرج می شوند. بلینکلن افزود که هیچ کدام وحشتناک نبودند.

وی همچنین قول داد که با کنگره به عنوان یک شریک کامل در سیاست خارجی رفتار کند. دولت ترامپ و مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا به نادیده گرفتن تصمیمات سیاسی نمایندگان و یا چشم پوشی از آنها متهم شده اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *