[ad_1]

تونی بلینکلن به جلسه استماع کارکنان کمیته روابط خارجی سنا پاسخ می دهد
“بازسازی و احیای اتحاد در برابر تهدیدهایی مانند کره شمالی”
“ترامپ در اصل نظریه سخت چینی درست است”
حمایت مکرر از بازگشت به توافق هسته ای ایران

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، نامزد پیشنهادی ، اولین وزیر خارجه برای دولت ایالات متحده ، به جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنا در نوزدهم (به وقت محلی) پاسخ داد. 2020.1.20.

[서울=뉴시스] شین یونگ برنده شد ، گزارشگر لی جه وو = نامزد جو بایدن تونی بلینکلن ، که به عنوان اولین وزیر خارجه در دولت ایالات متحده منصوب شد ، در نوزدهم (به وقت محلی) اعلام کرد که سیاست ها و رویکردهای کره شمالی را بررسی می کند. وی همچنین موضع خود را مجدداً تأیید کرد که اتحاد خود را برای هدایت کره شمالی به گفتگوهای هسته ای سازی مجدداً بنا خواهد کرد.

به گفته رسانه های خارجی ، بلینکلن نامزد این جلسه در جلسه کمیته روابط خارجی مجلس سنا گفت: “(موضوع هسته ای کره شمالی) یک مسئله دشوار است که هر دولتی را نگران می کند. این موضوع بهبود نیافته است.

وی با تأیید اینکه حل مسئله هسته ای کره شمالی “برای شروع یک مشکل دشوار است” ، گفت: “من با بررسی رویکردهای همه گزینه ها شروع می کنم.”

“این می تواند م asثر باشد زیرا بررسی می کند آیا می توان فشار برای آوردن کره شمالی به میز مذاکرات هسته ای را افزایش داد و چه راه حل های دیپلماتیک دیگری امکان پذیر است.”

وی همچنین بر موضع “بازسازی و فعال سازی مجدد اتحاد برای مقابله با تهدیدهای بین المللی مانند کره شمالی و روسیه” تأکید کرد.

در همان زمان ، وی روشن ساخت كه از دیدگاه دموكراسی و حقوق بشر به آن نزدیك خواهد شد.

وی تأکید کرد که همراه با حل مسئله هسته ای کره شمالی ، “من می خواهم اطمینان حاصل کنم که ما نه تنها از جنبه امنیتی بلکه از نظر بشردوستانه نیز نگاه می کنیم.”

وی در اظهارات خود در هر دو نوشتار ، ضرورت ترمیم و احیای اتحادهای اصلی را نقل کرد و گفت: “اگر با هم کار کنیم (با اتحادیه) ، می توانیم در مقابله با تهدیدهای روسیه ، ایران و کره شمالی و در دفاع رشد بالاتری داشته باشیم. دموکراسی و حقوق بشر “وجود دارد.”

در جلسه استماع آن روز ، اعضای کمیته شنوایی اغلب به تهدیدهای خارجی ایالات متحده علاقه مند بودند. همچنین س manyالات زیادی در مورد تهدید هسته ای ایران وجود داشت.

Blinkoln نامزد انتخابات تأکید کرد که بایدن معتقد است که با “توافق هسته ای ایران” (JCPOA ، برنامه اقدام مشترک جامع) جهان ایمن تر شده است و ایران سلاح هسته ای نخواهد داشت.

این موضع بایدن است که اگر ایران به توافق هسته ای پایبند باشد ، می تواند به توافق هسته ای بازگردد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در سال 2018 از توافق هسته ای خارج شد و فشارها را بر تحریم های اقتصادی و سایر اقدامات افزایش داد و ایران قبل از روی کار آمدن دولت بایدن ، گامهایی را برای تقویت قدرت چانه زنی خود با افزایش غلظت غنی سازی اورانیوم برمی دارد.

بلینکلن گفت: “شکی نیست که (چین) چالش بزرگتری نسبت به هر کشور دیگری در مورد منافع آمریکا خواهد بود.” “شما باید با یک موقعیت قدرت شروع کنید ، نه ضعف.”

در همان زمان ، وی از سیاست های سختگیرانه رئیس جمهور دونالد ترامپ حمایت کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم داشتن رویکرد قوی نسبت به چین برای رئیس جمهور ترامپ درست است.” “من به این روش اعتراض دارم ، اما اصل اساسی درست بود. من فکر می کنم که در واقع به سیاست خارجی ما کمک کرد.”

◎ Sympathy Press Newsis [email protected]، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *