[ad_1]

زرد ، شنیده شده در نوزدهم … چشم انداز تأیید احتیاط دلار در برابر تداخل
گوش دادن به کارمندان “ارزش ارز توسط بازار تعیین می شود”

پیوند_انتخابی
[윌밍턴=AP/뉴시스] در اول ماه گذشته (به وقت محلی) ، رئیس جمهور جدید منتخب ایالات متحده جو بایدن (راست) رسماً تیم اقتصادی را برای دولت بعدی در ویلمینگتون ، دلاور معرفی کرد. جانت یلن ، رئیس سابق فدرال رزرو (فدرال رزرو) ، که به عنوان وزیر دارایی منصوب شده است (چپ) ، در اینجا صحبت می کند. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن قصد دارد روشن کند که رئیس سابق فدرال رزرو ، جانت یلن ، که به عنوان نخست وزیر دارایی منصوب شد ، دنبال دلار ضعیف نیست.

به گزارش وال استریت ژورنال (WSJ) در هفدهم (به وقت محلی) ، مقامات کمیته انتقالی گفتند که یلن نامزد چنین بیانیه ای را در جلسه کمیته مالی سنا در نوزدهم برگزار خواهد کرد. علاوه بر این ، انتظار می رود نرخ ارز نقاط ضعف مشخص شده توسط بازار را تأیید کند تا مداخله مصنوعی دولت.

علاوه بر این ، انتظار می رود این موقعیت را آشکار کند که تغییر عمدی نرخ ارز برای دستیابی به سودهای ناعادلانه تجاری غیرقابل قبول است.

به گفته مقامات مسئول جلسات جلسات کمیته انتقالی ، آقای یلن آماده است که بگوید: “ایالات متحده به دنبال ارز ضعیف برای یک مزیت رقابتی نیست. ما همچنین باید با تلاش سایر کشورها برای انجام این کار مخالفت کنیم.”

آنها به س questionsالات مربوط به سیاست دلار دولت جدید پاسخ دادند: “ارزش دلار آمریکا و سایر ارزها باید توسط بازار تعیین شود.”

این به عدم تداخل در ارزش دلار برمی گردد. WSJ گفت ، از سال 1995 ، ایالات متحده فقط سه بار در سال های 1998 ، 2000 و 2011 در بازار ارز مداخله کرده است.

رئیس جمهور دونالد ترامپ بیانیه ای با هدف کاهش ارزش دلار برای کسب مزیت در رقابت صادرات ارائه داده است. این بیانیه ای بود که ناشی از محکومیت کاهش ارزش یوان در جنگ تجاری ایالات متحده و چین بود.

وزیر دارایی استیو مانوسین برای مدتی بازار ارز را متزلزل کرده و در سال 2018 گفته است که یک دلار ضعیف می تواند به تجارت ایالات متحده کمک کند.

برخلاف آنچه کاخ سفید و خزانه داری مقامات معمولاً از ذکر حرکت دلار در 25 سال گذشته پرهیز می کنند.

رئیس جمهور یلن اظهار داشت که فکر نمی کند اظهار نظر منظم درباره ارزش دلار مفید باشد. منابع گفتند که هیچ کارمند کاخ سفید در دولت بعدی علناً درباره دلار صحبت نخواهد کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوزnews.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *