[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] عکس توسط لوید آستین نامزد وزیر دفاع هنگام شهادت دادن در کنگره در 16 سپتامبر 2015. 2021.01.20

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جی وو = وزیر دفاع ایالات متحده لوید آستین در تاریخ نوزدهم (به وقت محلی) گفت که مذاکرات هزینه های دفاع با کره جنوبی به زودی به توافق می رسد.

بر اساس داده های منتشر شده در وب سایت کمیته نظامی سنا در تاریخ نوزدهم ، آستین نامزد پاسخگوی سوالات مربوط به منافع امنیتی ایالات متحده در رابطه با اتحاد ROK-ایالات متحده و توافق نامه ویژه کمک های دفاعی ROK-US (SMA) است

وی گفت: “اتحاد بین RC و ایالات متحده” رابط بین صلح و امنیت در این منطقه است “. تقویت اتحادیه آمریکایی بر سیاست خارجی و استراتژی امنیت ملی جو بایدن رئیس جمهور منتخب تمرکز خواهد کرد. ”

وی گفت: “ما اتحاد ایجاد کرده ایم و با متحدان خود دهه ها جنگیده ایم.” من کردم.

“در صورت تأیید ، ما بر مدرن سازی اتحاد در منطقه هندو-اقیانوس آرام تمرکز خواهیم کرد. به عنوان بخشی از این تلاش ، ما به دنبال حل و فصل سریع مذاکرات تقسیم دفاع با کره هستیم.”

در مورد شرایط بازگشت حقوق کنترل نمایشگاه ، نامزد آستین پاسخ داد: “در صورت تأیید ، ما وضعیت بازگشت OPCON را بررسی می کنیم ، از جمله برنامه تبدیل OPCON (COT-P) ، که به طور متقابل در سال 2015 تصویب شده است. ”

وی پاسخ داد ، “پس از تأیید ، ما فعالیتهای پیشنهادی فعلی و پیشنهادی را برای تقویت تواناییهای دفاعی ایالات متحده و متحدانش در برابر تواناییهای دفاع موشکی کره شمالی در نظر خواهیم گرفت.

نامزد آستین گفت: “در صورت تأیید ، ما الزامات نظامی مورد نیاز برای برنامه های عملیاتی عمده ، از جمله شبه جزیره کره را بررسی خواهیم کرد.” – ما همچنین با متحدان منطقه ای ، از جمله کره و ژاپن همکاری خواهیم کرد. من این کار را خواهم کرد. “

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *