[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]لیندا توماس-گرینفیلد ، نامزد سفیر ایالات متحده ، در جلسه تأیید کمیته روابط خارجی سنا در تاریخ 27 (به وقت محلی) صحبت کرد. 2021.1.28.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ = جو بایدن ، نامزد سفیر سازمان ملل در سازمان ملل ، لیندا توماس-گرینفیلد ، گفت: “دیپلماسی م meansثر بیش از یک مصافحه یا عکس است.”

به گزارش CBS آمریکا ، توماس-گرینفیلد نامزد در جلسه استماع تصویب کمیته روابط خارجی سنا در تاریخ 27 (به وقت محلی) اظهار داشت و اعلام کرد که همکاری نزدیک با اتحاد خواهد داشت.

گفته های وی به عنوان انتقاد از سیاست خارجی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا خوانده شده است و می گوید اجلاس آمریکا و کره شمالی صرفاً یک رویداد نمایشی بود و هیچ پیشرفت واقعی نداشت. رئیس جمهور بایدن پیش از این نشست بین رئیس جمهور سابق ترامپ و دبیرکل حزب کارگر کره شمالی کیم جونگ اون را به عنوان “یک رویداد عکاسی” انتقاد کرده بود.

دولت بایدن ، که گفته است این اتحاد را تقویت می کند ، تمایل به همکاری نزدیک با متحدان ، از جمله کره جنوبی و ژاپن ، حتی در مورد مسائل کره شمالی را نشان داده است.

وزیر امور خارجه تونی بلینکلن در جلسه تصویب مجلس سنا در نوزدهم گفت: “ما سیاست کلی و رویکرد کره شمالی را بررسی خواهیم کرد” و “ما با اتحاد ، به ویژه کره و ژاپن همکاری نزدیک خواهیم کرد.”

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *