[ad_1]

پیوند_انتخابی
[로테르담=AP/뉴시스]در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) در روتردام هلند ، معترضین به ممنوعیت عبور کرونا 19 کانتینر را به آتش کشیدند و آتش نشانان آن را به تعویق انداختند. هلند برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، صبح از ساعت 21:00 تا 4:30 ممنوعیت ترافیک شبانه را اعمال کرد و واکنش شدیدی علیه آن نشان داد. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = تعداد معترضین معترض به ممنوعیت ترافیک شبانه توسط دولت در پاسخ به تاج 19 در هلند ، که در شب 25 ام در شهرهای مختلف فوران کرد ، به شدت افزایش یافته است.

به گزارش گاردین ، ​​حدود 150 نفر دوشنبه شب پس از غارت مغازه ها و آسیب دیدن نقاشی های دیواری در آمستردام و روتردام توسط پلیس دستگیر شدند. شهردار با صدور دستور اضطراری به پلیس طیف وسیعی از اختیارات دستگیری را داد.

شهردار احمد ادوتارب گفت: “من چاره ای جز هشدار درباره استفاده از گاز اشک آور نداشتم ، که هرگز در طول دوره کار خود چنین کاری نکردم.”

چندین اتومبیل در شهرهای کوچکتر و همچنین در کوچکترهای دن بوش و زول به آتش کشیده شد و پلیس در حرمسرا سنگسار شد.

پلیس می گوید شورشیان به عنوان معترض از طریق برنامه Media ، بیشتر آنها نوجوان ، سازمان یافته بودند.

پلیس گفت که در ساعت 9 شب واکنش شدیدی به مقررات منع رفت و آمد ملی که از روز 23 بیست و سوم اجرایی می شود ، وجود دارد ، اما جای تردید است که آیا این شورشیان نوجوان بر سر درد شبانه چنین هیاهویی ایجاد کرده اند یا خیر.

رسانه های فرانسوی که عصر از ساعت 20:00 که از نوامبر سال گذشته آغاز شده بود تا ساعت 18:00 امسال آغاز شدند ، گزارش عمده ای از آشفتگی در هلند را منتشر کردند.

پیش از این ، نخست وزیر مارک لوت حملات آخر هفته پلیس و ناآرامی ها را محکوم کرد و گفت: “این افراد در اعتراض به بی عدالتی قیام نکردند. این یک عمل جنایتکارانه است.”

پیش از این ، پلیس گفته بود که آنها شنبه و یکشنبه 300 نفر را پس از شورشی که در آن جوانان سنگ پرتاب کردند و با چاقوی سنگین علیه یک کارمند به بیمارستان حمله کردند ، بازداشت کردند.

دولت معتمد لوت هفته گذشته استعفا داد به دلیل رسوایی طولانی مدت مراقبت از کودکان که بیش از حد امور ایالتی را تا انتخابات عمومی 17 مارس اداره می کرد.

هلند با 18 میلیون جمعیت در حال حاضر با تاج تجمعی 19 مورد تأیید شده به ترتیب با 96،100 و 17،000 مرگ ، بیستمین کشور بزرگ جهان است.

از 19 کشوری که از نظر آمار تجمعی بالاتر از هلند قرار دارند ، 8 کشور فقط در اروپا شامل می شوند که روسیه ، انگلستان و فرانسه 3 میلیون ، اسپانیا ، ایتالیا و آلمان 2 میلیون و لهستان و اوکراین 1 میلیون دارند.

با این حال ، جمعیت آنها بسیار بیشتر از هلند است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *