[ad_1]

افتتاح شده توسط ویدئو از یک جلسه غیر رسمی وزرای تجارت
بحث درباره نتایج دوازدهمین نشست وزیران
مروری بر موضوعات اصلی مانند مذاکرات یارانه شیلات

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]خبرنگار Young-tae Park = میونگ هی میونگ هی ، رئیس مذاکرات تجاری در وزارت تجارت ، صنعت و انرژی. [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار لی سونگ جائی = وزیر تجارت ، صنعت و انرژی میونگ هی مون هی ، سرپرست وزارت تجارت ، صنعت و انرژی ، طرح پیشنهادی “ابتکار تجارت و محیط زیست” را كه کره در حال تهیه آن است به طور غیررسمی ارائه داد نشست وزرای تجارت سازمان تجارت جهانی (WTO) که در بیست و نهم برگزار شد.

مدیر کل آیو آن روز در یک کنفرانس ویدئویی شرکت کرد و با استناد به این واقعیت که “موضوعات جدید تجاری مانند محیط زیست و بهداشت به سرعت در حال ظهور است” گفت.

وزرای تجارت از حدود 20 کشور در این نشست حضور داشتند. علاوه بر مجمع جهانی اقتصاد در داووس ، سوئیس ، که در اواخر ژانویه هر سال برگزار می شد ، جلسه غیررسمی وزرای تجارت WTO برگزار می شد ، اما امسال به دلیل تأثیر عفونت ویروس کرونا (جدید) تاج مقیاس کوچک شده است (کرونا 19).

کشورهای شرکت کننده کره ، ایالات متحده ، اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ، سوئیس ، کانادا ، سنگاپور ، هند ، انگلستان ، نیوزیلند ، ترکیه ، برزیل و روسیه هستند.

در این نشست ، آنها در مورد چگونگی دستیابی به نتیجه دوازدهمین نشست وزیران سازمان تجارت جهانی که در سال جاری برنامه ریزی شده است ، گفتگو کردند.

مدیر Io گفت: “این یک نقطه عطف در ارائه موقعیت ، نقش و جهت WTO در خارج است.” “ما باید در مورد زمان و روش جلسه در اسرع وقت توافق کنیم.”

بحث در مورد موضوعات اصلی WTO ، مانند مذاکره در مورد یارانه های شیلات ، ادامه داشت. این تنها مذاکره چندجانبه است که در سطح WTO انجام می شود.

مدیر Io گفت که “ما تلاش ها و منافع کشورهای عضو را برای تسریع در حل و فصل مذاکرات یارانه ماهیگیری تأکید می کنیم” و گفت که “مذاکرات چند جانبه مانند مذاکرات تجارت الکترونیکی نیز باید توسط 12th نشست وزیران اتحادیه اروپا به نتایج ملموس برسد. اتحادیه. “صد”

تجارت ، محیط زیست و بهداشت نیز از موضوعات اصلی این کنفرانس بود.

کره در نظر دارد “ابتکار تجارت و محیط زیست” را پیشنهاد کند که شامل اقدامات ترویج گشودن بازار محصولات و خدمات زیست محیطی با کاهش موانع تعرفه ای و غیرتعرفه ای در بحث های سازمان تجارت جهانی است.

مدیر Io با معرفی این موضوع گفت: “من منتظر هستم تا WTO در بحث در مورد محیط زیست از طریق مشارکت فعال کشورهای عضو پیشگام شود.”

وی افزود: بر اساس “ابتکارات تجاری و بهداشتی” که در حال حاضر مورد بحث است ، WTO همچنین باید در تهیه یکپارچه لوازم پزشکی کمک کند.

شرکت کنندگان در این نشست در دوازدهمین نشست وزرای سازمان تجارت جهانی درباره لزوم دستیابی به نتایج رای گیری کردند.

یک مقام وزارت صنعت گفت: “ابراز علاقه به” طرح های تجاری و زیست محیطی “که کره در حال آماده سازی است ، ما نیاز به بحث و گفتگوهای بیشتر در سطح WTO را احساس می کنیم.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *