[ad_1]

جلسه 5 در جلسه توجیهی برگزار شد و دکتر نشان داد … برنامه اطلاع رسانی به WTO
“تصمیم به استعفا پس از مشورت با ایالات متحده برای تشکیل اجماع”
یک چالش 7 ماهه برای هدایت بهبود سیستم تجارت چند جانبه

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]خبرنگار چوی جین سئوک = وزیر تجارت ، صنعت و انرژی میونگ هی مون هی ، رئیس وزارت تجارت ، صنعت و انرژی ، بعد از ظهر جلسه توجیهی اضطراری را در مجموعه دولت در سئول در یونگنو گو سئول برگزار کرد از پنجم و استعفای نامزد دبیرکل بعدی سازمان تجارت جهانی (WTO) را اعلام کرد. 2021.02.05. [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار Oh Jong-taek = وزیر تجارت ، صنعت و انرژی میونگ هی میونگ هی تصمیم گرفته است که به عنوان دبیرکل بعدی سازمان تجارت جهانی (WTO) استعفا دهد.

مدیر کل یو در روز پنجم جلسه توجیهی اضطراری را در مجتمع دولت گوانگوامون سئول در سئول برگزار کرد و تصمیم گرفت پس از هماهنگی و توافق نزدیک با ایالات متحده ، یک اتحاد قوی برای ایجاد اجماع میان کشورهای عضو در مورد دبیرکل بعدی این کشور ، نامزد را استعفا دهد. سازمان تجارت جهانی تصمیم گرفتم. ”

مدیر Io گفت: “با افزایش شکاف در رهبری WTO ، آینده WTO نیز نامشخص است.” امیدوارم بتوانیم ادامه دهیم. ”

پس از استعفای ناگهانی دبیرکل روبرتو آزودو در ماه مه سال گذشته ، سازمان تجارت جهانی در مجموع سه رایزنی با کشورهای عضو برای انتخاب دبیرکل در نیمه دوم سال انجام داد. در مجموع 8 نامزد به چالش کشیده شدند و 6 نامزد در نظر سنجی اولویت و دوم حذف شدند و مدیر یو و نامزد نیجریه Okonjoyweala در مرحله نهایی شرکت کردند.

در دور نهایی انتخابات نهایی دبیرکل بعدی WTO در تاریخ 28 اکتبر سال گذشته ، مدیر Io در وضعیت نامساعدی قرار داشت ، زیرا شمارش آرا وی کمتر از نامزد Okonjoueala بود.

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] دبیرکل سازمان تجارت جهانی (WTO) میونگ هی میونگ هی ، رئیس وزارت تجارت ، صنعت و انرژی (چپ) و نامزد نیجریه ای Ngoji Okonjoyweala (راست) ، که وارد مرحله سوم نهایی شدند. 17 اکتبر 2020

WTO در تاریخ 9 نوامبر سال گذشته یک جلسه هیئت مدیره عمومی را برای تصمیم گیری نهایی در مورد دبیرکل بعدی برگزار کرد ، اما برنامه بدون قول به تعویق افتاد و پورتال نهایی را ترک کرد.

شناخته شده است که این یک راه حل اجتناب ناپذیر است به دلیل نگرانی در مورد ظهور مجدد ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، اما تحلیلی که ایالات متحده مجبور شد برنامه را به تعویق بیندازد زیرا نامزد Okonjoyweala رد کرد.

کلیه تصمیمات در چارچوب WTO بر اساس توافق و توافق همه اعضا خواهد بود. اگرچه هیچ کشوری با انتخاب کاندیدای مشخص مخالفت نمی کند ، اما ممکن است کاندیدا به عنوان دبیرکل منصوب شود ، اما توافق حاصل نشده است.

مدیر کل Io گفت: “ما انتظار داریم که با حفظ موقعیت نامزد ، اجماع توسط WTO حاصل شود تا کشورهای عضو بتوانند در مورد انتخاب دبیرکل به طور کامل بحث کنند.” اکتبر گذشته ، اعضای WTO “وضعیت برای دبیرکل “

مدیر Io سپس با کشورهای بزرگی مانند ایالات متحده رایزنی کرد تا در مورد دبیرکل بعدی اعضای WTO به اتفاق نظر برسد. ادعا می شود که تصمیم استعفا از این نامزد طیف گسترده ای از موضوعات را مورد توجه قرار داده است ، از جمله نیاز به احیای مجدد عملکرد WTO و جلوگیری از شکاف ناشی از تأخیر در انتخاب دبیرکل بعدی.

آیو گفت: “بر اساس نتایج این انتخابات ، زمان آن رسیده است که نقش فعال تری داشته باشیم ، نه تنها به بهبود سیستم چند جانبه ، بلکه همچنین به توسعه سیستم چند جانبه کمک کنیم.” “این باید اصلاحات WTO را با موفقیت انجام دهد و از بحران اقتصادی در برابر تاج 19 محافظت کند. برای غلبه بر مانند گسترش تجارت ، هدایت تلاش های جهانی ضروری است. “

وی افزود: “دولت به گسترش توانایی های تجاری خود برای کمک به حل این مشکلات جهانی و مشارکت فعال و فعال در بحث های مرتبط در جامعه بین الملل ادامه خواهد داد.” ما همچنان که شما پاسخ می دهیم وضعیت ملی خود را افزایش خواهیم داد

در این میان ، انتظار می رود رویه های آینده و جدول زمانی انتخاب دبیرکل بعدی توسط رئیس شورای عمومی WTO با مشورت با کشورهای عضو اعلام شود.

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]گزارشگر چوی جین سئوک = میونگ هی میونگ هی (مرکز) ، رئیس ستاد مذاکره تجارت در وزارت تجارت ، صنعت و انرژی ، عصر امروز در پنجمین جلسه توجیهی اضطراری که در مجتمع دولت در سئول در جونگنو برگزار شد ، اعلام کرد ، سئول که از سمت دبیرکل بعدی سازمان تجارت جهانی (WTO) استعفا داد و پس از جلسات توجیهی نقل مکان کرد. 2021.02.05. [email protected]

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *