[ad_1]

عدم نامزدی برای سایر دسته ها ، مانند جایزه بهترین بازیگر زن

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] بازیگر جین از فیلم “Minari” و کارگردان لی آیزاک یونگ. (عکس = تهیه شده توسط پان سینما) 02/21 2021 [email protected]

[뉴욕=AP/뉴시스] گزارشگر یو سه جین = فیلم کره ای Minari در سومین دوره (به وقت محلی) نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم خارجی زبان شد.

میناری جوایز بهترین فیلم خارجی زبان مانند “دور دیگری” ، “لا لرونا” ، “زندگی پیش رو” و “دو نفر از ما” را از آن خود کرد. شما برای این رقابت می کنید.

با این حال ، وی نتوانست نامزد سایر دسته ها شود ، از جمله جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد که از بازی خوب یون یونگ انتظار می رفت.

میناری فیلمی است در مورد خانواده ای از مهاجران در کره در دهه 1980 ، ایجاد مزرعه ای در ایالات متحده ، بازیگران کره ای-آمریکایی استیو یون ، هان یه ری و یون یه یونگ و به کارگردانی لی آیزاک یونگ (کره ای نام جئونگ آیزاک).

با دریافت جایزه مخاطب و جایزه هیئت داوران در سی و ششمین جشنواره فیلم ساندنس ، جایزه انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس بهترین بازیگر نقش مکمل زن و جایزه انجمن منتقدان فیلم بوستون بهترین بازیگر نقش مکمل زن. یک سری جوایز و بیشتر. انتظارات خود را با شغل دیگری که پارسال انگلی بونگ جون هو به ارث برده ، افزایش دهید.

جوایز گلدن گلوب امسال ، دو ماه بعد ، در 28 فوریه برگزار می شود تا با پاندمی ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) و تأخیر در اسکار (اسکار) سازگار شود. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *