[ad_1]

پیوند_انتخابی
[모스크바=AP/뉴시스] مکزیک Sputnik V ، واکسن جدیدی علیه ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) را تأیید کرده است که توسط روسیه در تاریخ 2 (به وقت محلی) تولید شده است. این عکس نشان می دهد که یک شهروند در 20 ماه گذشته اسپوتنیک V را در بیمارستانی در مسکو ، روسیه واکسینه کرده است. 2021.02.03.

[서울=뉴시스] خبرنگار ژان = مکزیک “Sputnik V” ، واکسن جدیدی علیه ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) را تأیید می کند ، که توسط روسیه در تاریخ 2 (به وقت محلی) ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، هوگو لوپزگاتل معاون وزیر بهداشت مکزیک روزی گفت که “سازمان غذا و داروی مکزیک (Cofepris) استفاده اضطراری از Sputnik V را تأیید کرده است.”

آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، رئیس جمهور مکزیک ماه گذشته اعلام کرد که پس از گفتگو با ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، “ما قرارداد تأمین 24 میلیون Sputnik در مقابل را امضا کرده ایم.”

مکزیک قبلاً واکسن های Pfizer-Bioentech و AstraZeneca را تأیید کرده و از اواخر سال گذشته واکسینه سازی Pfizer-Bioentech را انجام داده است. با این حال ، به دلیل عدم تأمین کافی ، واکسن تجویز شده تا به امروز در سطح 670،000 دوز است.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که تأیید Sputnik V در مکزیک تلاشی برای رسیدگی به عرضه محدود واکسن به شرکت های دارویی در ایالات متحده و انگلستان و قرار دادن برنامه ایمن سازی مناسب در مسیر درست است.

براساس World O Meter ، یک وب سایت بین المللی برای آمار بی درنگ ، تعداد تجربی موارد تأیید شده در مکزیک در سوم (به وقت کره) 1.87 میلیون ، 4092 ، سیزدهمین بزرگترین در جهان بود. تعداد کشته ها 159533 بود.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *