[ad_1]

پیوند_انتخابی
[애스펀=AP/뉴시스] واکسیناسیون علیه مودر یا تاج 19 از 21 دسامبر سال گذشته (به وقت محلی) در ایالات متحده آغاز شد و دو روز بعد پرسنل پزشکی یک بطری برای تزریق مددر یا واکسن در یک مرکز بهداشت عمومی در یک شهر کلرادو در دست داشتند. 2021.1.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده است = واکسن ویروس کرونا (Corona 19) جدید ، ساخته شده توسط شرکت دارویی آمریکا Modena ، اثر بخشی در برابر ویروس جهش یافته آفریقای جنوبی نشان داده است ، اما ممکن است اثر پیشگیری کمتری داشته باشد ، وی در تاریخ 25th (به وقت محلی) گفت

براساس CNBC ، مودنا گزارش داد كه نتایج آزمایشی كه به طور مشترك با انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) انجام شد ، نشان داد كه واكسن وی در جلوگیری از جهش انگلیس B.1.1.7 و جهش آفریقای جنوبی B.1.351 م effectiveثر است. . با این حال ، پیشنهاد شده است که جهش آفریقای جنوبی ممکن است اثر کمتری داشته باشد. نتایج این مطالعه هنوز بررسی نشده است.

مودنا گفت: “در آزمایشی تا زمان واكسیناسیون دوم ، او پاسخ هایی به آنتی بادی ها علیه ویروس های جهش یافته انگلیس و آفریقای جنوبی نشان داد.”

“در مورد جهش آفریقای جنوبی ، آنتی بادی ها در سطحی حفظ می شوند که می توان انتظار داشت اثر ایمنی بدن وجود داشته باشد ، اما پاسخ ایمنی ضعیف است. این نشان می دهد که خطر ایمنی زودرس نسبت به جهش B.1.351 وجود دارد. “

Moderna بار دیگر برنامه های خود را برای ایجاد تصاویر تقویت کننده برای انواع آفریقای جنوبی و موارد دیگر تأیید کرده است.

استفان بانسل مودنا ، مدیر عامل شرکت ، در اظهارات گفت: “کاندیدای تقویت کننده ویروس جهش یافته ، که اولین بار در آفریقای جنوبی شناسایی شد ، آزمایش می شود تا ببیند آیا در برابر جهش در آفریقای جنوبی و جهش های احتمالی در آینده موثر است؟”

بانسل در مصاحبه ای با CNBC گفت كه مشخص نیست اثرات ایمنی بدن تا چه مدت ادامه خواهد داشت.

وی گفت: “الان نمی دانم 6 یا 12 ماه چه اتفاقی می افتد. این به ویژه در افراد مسن با سیستم ایمنی ضعیف بیشتر صدق می کند.” وی گفت: “ویروس کرونا 19 همچنان جهش خواهد یافت ،” نمی توان آن را رها کرد.

کارشناسان می گویند جهش آفریقای جنوبی که به عنوان مسری تر شناخته شده است ، ممکن است اثرات درمانی و واکسنی کمتری داشته باشد.

پیش از این ، آنتونی پوچ ، مدیر NIAID ، گفته بود که واکسنی که در حال حاضر تولید می شود ممکن است در جلوگیری از جهش در آفریقای جنوبی بسیار موثر باشد.

این ماده بر اساس اسید ریبونوکلئیک (mRNA) مانند واکسن Pfizer-Bioentech یا واکسن Moder’s ساخته شده است. در آخرین آزمایش بالینی ، 94٪ اثر بخشی در 2 دوز با فواصل 4 هفته ای را نشان داد. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) استفاده اضطراری از واکسن مودنا را در دسامبر سال گذشته تأیید کرد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *