[ad_1]

قبل از فرانسه کاهش 25 درصدی اعلام شده بود.
اختلافات حقوقی AstraZenecawan علائم رازداری است
اوایل این ماه Pfizer به 200000 دسته قطع کرد

پیوند_انتخابی
[트루프=AP/뉴시스] عکس واکسن ویروس کرونا جدید مودنا (کرونا 19) ، که در 9th (به وقت محلی) در Troup ، پنسیلوانیا ، ایالات متحده آمریکا گرفته شده است. 30.01.2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده شد = رسانه های خارجی مانند فایننشال تایمز (FT) در بیست و نهم (به وقت محلی) گزارش دادند كه شركت داروسازی آمریكایی مودنا اعلام كرده است كه عرضه واكسن های آلودگی ویروس کرونا (ایتالیا) به ایتالیا را کاهش می دهد بعد از فرانسه

مودنا در اوایل ماه آینده به ایتالیا اطلاع داد كه 20 درصد از طرح اصلی تحویل خود را قطع خواهد كرد. در 9 ماه آینده ، این سازمان گفت كه فقط 132،000،000 دسته از 160 میلیون دسته را تحویل می دهد.

پیش از این اعلام شده بود که فرانسه آن را 25 درصد کاهش می دهد. تصمیم بر این شد که فقط 600000 وعده از 800000 وعده برنامه ریزی شده تحویل داده شود.

Moderna از برنامه های خود برای کاهش عرضه کوتاه مدت مناطق خارج از ایالات متحده با گسترش کارخانه تولید در سوئیس خبر داده است. مدرنا گفت: “ما بر روی ارائه واکسن با بالاترین کیفیت برای اطمینان از ایمنی متمرکز هستیم.”

برنامه واکسیناسیون اتحادیه اروپا با کاهش مداوم در عرضه واکسن توسط شرکت های دارویی مختل شده است.

هفته گذشته ، AstraZeneca گفت که می تواند “کمتر از نیمی از سفارشات خود را” به اتحادیه اروپا تحویل دهد ، نشانه هایی از یک اختلاف قانونی. در آگوست سال گذشته ، این قرارداد برای تأمین 300 میلیون تا 400 میلیون دسته برای 336 میلیون یورو (حدود 455 میلیارد درآمد) امضا کرد و ادعا کرد که فقط 31 میلیون دسته ، کمتر از نیمی از 80 میلیون دسته تحویل شده در سه ماهه اول ، تحویل داده شده.

Pfizer-Bioentech فقط 200000 واکسن کمتر از 26 میلیون دوز اولیه ای که برای فرانسه در اواخر ماه جاری برنامه ریزی شده بود ، تحویل داده است.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *