[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]روز اول در فروشگاهی در توکیو ، ژاپن ، افرادی که از ماسک جلوگیری می کنند تا از خرید کرونا 19 سبزیجات استفاده کنند. توکیو گفت 393 مورد جدید در روز دوشنبه در پایتخت ژاپن ثبت شده است که در 40 روز کمتر از 400 مورد باقی مانده است. گزارش شده است که دولت ژاپن اعلام وضعیت اضطراری پس از توزیع کرونا 19 را برای یک ماه دیگر تمدید خواهد کرد. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم جائه یونگ = نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا تصمیم گرفته است که به دلیل توزیع مجدد تاج از 19 تا 7 مارس ، به غیر از یک استان

پیش از این ، ژاپن وضعیت اضطراری صادر کرد که در ماه مه سال گذشته برای چهار منطقه در کلان شهرها از جمله توکیو در 7 ژانویه برای مدت یک ماه تا 7 فوریه لغو شد. در 13 ژانویه ، منطقه اضطراری به 7 منطقه از جمله اوساکا و فوکوکا ، کیوشو گسترش یافت و به 11 استان رسید.

منطقه ای که در آن وضعیت اضطراری به مدت 7 روز بدون تمدید از طریق جلسه ستاد مقابله با تاج 19 در محل اقامت نخست وزیر برداشته شد ، در منطقه توچیگی بالاتر از توکیو است.

به همین ترتیب ، مناطقی که تا اوایل ماه آینده در آنها موارد اضطراری صادر می شود شامل توکیو ، اوزاکا ، فوکووکا ، سایاتاما ، چیبا ، کاناگاوا ، آیچی ، گیفو ، کیوتو و هیوگو است.

در مناطق اضطراری ، ▲ کاهش ساعات کار رستوران به 8 بعد از ظهر ▲ محدود کردن ترددهای غیر ضروری و غیر اضطراری ▲ 70 ▲ کاهش حضور به دلیل کار از راه دور (از راه دور / کار از خانه) ▲ محدودیت در تعداد شرکت کنندگان لازم است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *