[ad_1]

“در هنگام حمله به کنگره ششم رخ داده است”
FBI در حال دریافت شهادت تحت تحقیق است

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] معترضین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در تلاش هستند تا روز ششم (به وقت محلی) به کپیتول واشنگتن حمله کنند. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambit-nara = در جریان حمله به پایتخت آمریكا در این ماه ، یك زن گفته شد كه تلاش كرده داده های دفتر رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی (حزب دموكرات) را بدزدد و به روسیه منتقل كند.

به گزارش پولیتیکو در هفدهم (به وقت محلی) ، اداره تحقیقات فدرال (FBI) در حال تحقیق درباره سو susp ظن پیرامون رایلی جون ویلیامز ، زن پنسیلوانیا است.

در طی قیام ششم ، نشانه هایی وجود داشت که ویلیامز سعی کرده بود یک لپ تاپ یا هارد دیسک را از دفتر رئیس جمهور پلوسی در نزدیکی پارلمان بدزد و به روسیه بفروشد.

طبق ادای سوگند ، نماینده ویژه FBI ، جان لوند ، شاهد ، یکی از عاشقان سابق ویلیامز ، گفت: “دوستان ویلیامز ویدئویی را تماشا کردند که در آن ویلیامز یک دستگاه یا کامپیوتر را از دفتر رئیس جمهور پلوسی سرقت می کرد.

لوند گفت: “شاهد گفت ویلیامز در تلاش بود دستگاه را برای دوست خود در روسیه بفرستد. دوست گفت كه قصد دارد آن را به سرویس اطلاعات خارجی روسیه (SVR) بفروشد.” “به دلایل ناشناخته ، این تلاش ناموفق بود. ویلیامز هنوز یک دستگاه رایانه ای دارد. یا اینکه آن را نابود می کند.”

FBI گفت: “این موضوع هنوز در دست بررسی است.”

ویلیامز روز ششم در ناآرامی های کاپیتول شرکت کرد و قبلاً نیز به جرم تخلف متهم شده است. یک تی شرت سبز و یک کت سنگر قهوه ای بپوشید ، می توانید ویدیویی را در YouTube تماشا کنید که در آن او معترضان را به سمت دفتر Pelosi هدایت می کند.

در ساعت 9 شب آن روز ، به نظر می رسید ویلیامز فرار کرده است. طبق گفته مادر ویلیامز ، به گفته مقامات در هریسبورگ ، پنسیلوانیا ، ویلیامز چمدان خود را بسته و از خانه خارج شد. ویلیامز به مادرش گفت که او هفته ها بیرون خواهد بود.

طرف Pelosi تأیید نکرد که آیا لپ تاپ یا دیسک سخت به سرقت رفته است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوزnews.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *