[ad_1]

هشت بازیکن 9 گل از جمله 2 گل مارشال به ثمر رساندند
ساوتهمپتون دو کار را شروع کرد ، نه پرید و خودش را به بدنامی انداخت

پیوند_انتخابی
[맨체스터(영국)=AP/뉴시스]آنتونی مارشال فوتبال حرفه ای انگلیس (EPL) در نیمه دوم دیدار برابر ساوتهمپتون در ورزشگاه اولدترافورد منچستر در نیمه دوم (به وقت محلی) هشتمین گل این تیم را به ثمر رساند. منچستر یونایتد ساوتهمپتون را که فقط 9 بازیکن داشت ، با نتیجه 9-0 شکست داد و در آن روز دو نفر از این تیم اخراج شدند و رکورد بالاترین اختلاف در نتایج لیگ برتر را ثبت کردند. 2021.2.3

[맨체스터(영국)=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = منچستر یونایتد از لیگ برتر انگلیس (EPL) در شب 2 (به وقت محلی) از زمین بازی اخراج شد و ساوتهمپتون را که فقط 9 بازیکن بازی می کرد ، به 9-0 واگذار کرد و رکورد بیشترین تعداد را ثبت کرد اختلاف زیاد نتایج در لیگ برتر.

ساوتهمپتون 15 ماه پیش در بازی خانگی خود مقابل لستر سیتی رسوا شد و نتیجه مشابهی را از دست داد و دو بار بیشترین نتیجه را از دست داد.

ساوتهمپتون با نتیجه 6-0 عقب بود که هافبک 19 ساله الكساندر یانكویتس 82 ثانیه پس از شروع بازی از زمین اخراج شد ، 86 دقیقه بعد كه یان بدنارك پس از خطای آنتونی مارشال در محوطه جریمه برای كارت قرمز از زمین اخراج شد. . اهداف بیشتری باید اختصاص داده می شد.

منچستر یونایتد نیز در سال 1995 با نتیجه 9-0 ایپسویچ را شکست داد.

رالف هاسلتل ، مربی ساوتهمپتون گفت: “من نمی دانم چه باید بگویم. این افتضاح است.” “وقتی ما برای اولین بار 0-9 شکست خوردیم ، گفتیم ،” ما باید دوباره بلند شویم. دیگر نباید چنین شکست هایی وجود داشته باشد. وی گفت: “من یک شکست شرم آور متحمل شدم.”

منچستر سیتی امتیازات مشابه منچسترسیتی را کسب کرد اما با گل +19 پشت سر منچسترسیتی در رده دوم باقی ماند.

منچستر یونایتد که با گل به خودی بدنارک به گل رسید ، قبل از نیمه اول 4-0 بود و آرون وان بیساکا ، مارکوس راشفورد و ادینسون کابانی گلزنی کردند. در نیمه دوم مارشال دو گل به جای کاوانی به ثمر رساند و اسکات مک تومینای ، برونو فرناندز و دانیل جیمز نیز گلزنی کردند.

در همین حال ، منچستر یونایتد در سال 1956 مقابل اندرلخت 10-0 قهرمان جام اروپا شد و رکورد بالاترین امتیاز در یک بازی باشگاهی را به نام خود ثبت کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *