[ad_1]

پیوند_انتخابی
[밀라노=AP/뉴시스]در روز اول (به وقت محلی) مردم در امتداد کانال Navigli ، یک مکان دیدنی در میلان ، ایتالیا قدم می زنند. دولت ایتالیا سطح تنظیم COVID-19 را در لمباردی و سایر مناطق از سطح “نارنجی” با خطر متوسط ​​به “زرد” با سطح کم خطر کاهش داده است. 02/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = دفتر آماری اتحادیه اروپا در تاریخ 2 اعلام کرد که اقتصاد 19 کشور منطقه یورو در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) گزارش کرده است که 6.8٪ منفی در سال 2020 است.

میزان تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) منطقه یورو برای سال 2020 ، که تحت تأثیر شوک کرونا 19 قرار گرفت ، نسبت به سال 2019 با این مقدار کاهش یافت. با این حال ، نرخ رشد منفی 1 درصد کمتر از آخرین پیش بینی سال بود صندوق بین المللی پول

در سه ماهه چهارم (اکتبر-دسامبر) ، هنگامی که باد برای گسترش مجدد شدید بود و اقدامات انسداد دوم یا سوم در کشورهای مختلف منطقه انجام شد ، نرخ رشد 0.7 negative منفی نسبت به سه ماهه قبلی بود. این به مراتب بهتر از پیش بینی ECB (بانک مرکزی اروپا) منهای 2.5٪ است.

منطقه یورو 12.4٪ نسبت به سه ماهه قبلی در سه ماهه سوم بهبود یافت ، اما بلافاصله در سه ماهه دوم رشد منفی 11.7٪ داشت.

در مقایسه با ایالات متحده ، ایالات متحده نرخ رشد سالانه منفی 3.5٪ و مثبت 1.0٪ را در سه ماهه چهارم ثبت کرده است. این میزان برای سه ماهه سوم 7.5٪ مثبت و برای سه ماهه دوم منفی 9.1٪ بود که در مقایسه با منطقه یورو رشد و بهبود منفی کمتری را نشان می دهد.

انتظار می رود ایالات متحده امسال 5.1٪ رشد کند و تولید ناخالص داخلی پیش از کرونا 19 در سه ماهه میانه تا سوم به طور کامل بهبود یابد.

با این حال ، هدف رشد منفی منطقه یورو منفی 6.8٪ است و انتظار می رود امسال فقط 4٪ رشد کند ، بنابراین انتظار می رود که فقط در سال آینده به سطح قبل از کرونا 19 برسد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *